• سه شنبه ۲۱ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 966-2685-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

طلاب غیر ایرانی جامعة المصطفی در محکومیت کشتار میانمار در قم تجمع کردند

 جمعی از طلاب غیر ایرانی جامعة المصطفی العالمیه در محکومیت کشتار میانمار در مجتمع امام خمینی(ره) در قم تجمع کردند.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، طلاب خارجی در این تجمع با سر دادن شعارهایی علیه اسرائیل و آمریکا و دست نشانده های آن ها،جنایات علیه اقلیت مسلمان در میانمار را محکوم کردند.

گفتنی است حجت الاسلام حمیدرضا رضایی رئیس گروه انجمن‌ها و تشکل‌های جامعة‌المصطفی العالمیه در حاشیه این تجمع عنوان کرد:از ویژگی های مهم مسلمانان این است که نسبت به یکدیگر بی تفاوت نیستند و اگر صدای کمک خواهی برادر خود را بشوند سکوت نمی کنند.

وی خاطرنشان کرد:طبق احادیث و روایات مسلمانی که صدای کمک خواهی مسلمان دیگری را بشنود و دست یاری به او دراز نکند مسلمان نیست.

حجت الاسلام رضایی بیان کرد:امروز مردم بی پناه میانمار در هجوم کافران و ظالمان قرار گرفته اند از این رو سکوت مسلمانان در برابر این جنایات جایز نیست.

وی اظهار داشت:انتظار می رود مسئولان وارد صحنه شوند و با روش های مختلف به تحریم این کشور بپردازند و دولت میانمار را تحت فشار قرار دهند تا دست از جنایات خود بردارند.

رئیس گروه انجمن‌ها و تشکل‌های جامعة‌المصطفی العالمیه تصریح کرد:باید به هر شیوه ای متوسل شد تا جلوی این نسل کشی را بگیریم علت این اقدامات دولت میانمار، نتیجه تحریک های آمریکا و اسرائیل علیه مسلمانان است.

وی گفت:رئیس جمهور میانمار باید آگاه باشد که با طناب پوسیده ابرقدرتها به چاه می رود ریشه این جنایات، اختلافات مذهبی نیست بلکه فشارهای سیاسی موجب چنین جنایاتی شده است.

حجت الاسلام رضایی خاطرنشان کرد:طلاب و اقشار مختلف مردم و دولتمردان هر یک باید در دفاع از مردم مظلوم میانمار آمادگی خود را اعلام نمایند.


 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: