• سه شنبه ۲۱ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 966-7514-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

شهردار قم:

3 هتل پنج ستاره به زودی در قم کلنگ ‌زنی می‌شود

شهردار قم گفت:با ارائه مجوز به سرمایه‌گذاران بخش خصوصی برای ساخت سه هتل پنج ستاره به زودی کلنگ احداث این پروژه ها به زمین زده خواهد شد.
به گزارش ایسنا منطقه قم، مرتضی سقائیان نژاد در دیدار با آیت‌الله صافی گلپایگانی با اشاره به اهمیت بهبود سرانه اقامتی شهر قم عنوان کرد: با ارائه مجوز به سرمایه‌گذاران بخش خصوصی برای ساخت سه هتل پنج ستاره به زودی کلنگ احداث این پروژه ها به زمین زده خواهد شد.
شهردار قم با بیان اینکه در دو سال گذشته تلاش مدیریت شهری بر حرکت برنامه‌محور در شهر قم بوده است افزود: برنامه قم 1400 سال گذشته تهیه شد تا خط کش راه داشته باشیم و برنامه‌های اولویت‌دار ما مشخص باشد.
وی با اشاره به حمایت حوزه، مراجع تقلید و علما و بزرگان شهر در تدوین این برنامه خاطرنشان کرد: اقتضائات و نیازمندی‌های قم را در این برنامه به دست آوردیم تا بتوانیم در آینده مشکلات شهر را رفع کنیم.
شهردار قم با تاکید بر اولویت بندی برای اتمام پروژه‌های نیمه تمام خاطرنشان کرد: عمده پروژه های نیمه تمام تکمیل شده و در اختیار مردم قرار گرفته است.
وی با اشاره به اقدامات شهرداری در حوزه زیست محیطی گفت: سال گذشته بیش از 300 هکتار به فضای سبز شهر اضافه شد و به دنبال این هستیم که هر سال سه مترمربع سرانه فضای سبز شهر اضافه شود.
سقائیان‌نژاد به برنامه‌ریزی برای ساماندهی ورودی‌های شهر اشاره کرد و گفت: ورودی جعفریه در دستور کار قرار دارد و اقداماتی در آن انجام شده است.
وی با بیان اینکه ساماندهی ورودی اراک نیز در برنامه است تصریح کرد: برای ورودی‌های دیگر نیز برنامه داریم.
شهردار قم به تبدیل سه بوستان شهری به کمپ زائر اشاره کرد و افزود: در این فضاها تسهیلاتی فراهم شده که ضمن اسکان موقت امن، خدمات لازم نیز به زائرین و مسافرین ارائه شود.
وی با اشاره به ارائه مجوز به سرمایه‌گذاران بخش خصوصی برای ساخت سه هتل پنج ستاره خاطرنشان کرد: به زودی کلنگ احداث این هتل‌ها زده خواهد شد که سرانه اقامتی شهر را بهبود خواهد بخشید.
سقائیان‌نژاد اقدامات شهرداری در حوزه فرهنگی را مورد توجه قرار داد و گفت: برای ساماندهی و بهبود امکانات مساجد همکاری‌هایی را با هیئات امنا در دستور کار قرار دادیم.
وی با تاکید بر اینکه تا سال 1400 هر سال پروژه‌های عمرانی مشخص است افزود: نزدیک به هزار و 800 میلیارد تومان برای امسال پروژه تعریف شده که امیدواریم آنها را بتوانیم به ثمر برسانیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: