• چهارشنبه ۲۲ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 966-7814-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : گفتگو

تصادف دلخراش در محور قم اراک 6 فوتی بر جای گذاشت

معاون مرکز حوادث و فوریت های پزشکی قم گفت: تصادف دلخراش دو خودروی سنگین و سبک در محور قم اراک 6 فوتی و 3 مجروح بر جای گذاشت.

مهدی فراهانی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه قم، با اعلام این خبر عنوان کرد: تصادف دلخراش دو خودروی سنگین و سبک عصر امروز در محور قم اراک 6 فوتی و 3 مجروح به همراه داشت.

معاون مرکز حوادث و فوریت های پزشکی قم افزود:این تصادف در ساعت 19 و 15 دقیقه به اورژانس 115 استان قم گزارش شد و نیروهای اورژانس به محور قم اراک و در دو راهی آشتیان اعزام شدند.

وی تصریح کرد:از میان 6 نفر فوتی 4 تن خانم و 2 نفر آقا هستند که همگی در خودروی سبک بودند ضمن اینکه سه نفر مجروح نیز در خودروی سنگین بودند که توسط پرسنل اورژانس درمحل به صورت سرپایی درمان شدند.

فراهانی یادآور شد:پرسنل اورژانس و دیگردستگاههای امدادی تا ساعتی پس از سانحه جهت پاکسازی صحنه تصادف همچنان درمحل حضورداشتند.

وی با اشاره به تصادف دیگری در عصر امروز بیان کرد:برخورد شدید خودروی سنگین و یک دستگاه موتورسیکلت در بلوار کبیری در شهرقایم علی رغم حضوربه موقع اورژانس۱۱۵به علت شدت آسیبها منجربه فوت دردم راکب موتور که آقایی حدودا ۳۵ ساله بود شد.

معاون مرکز حوادث و فوریت های پزشکی قم در خصوص دو پرواز فوریتی بالگرد اورژانس در روز چهارشنبه نیز توضیح داد:ظهرامروز در اتوبان قم-کاشان بر اثر برخورد ۲خودرو با یکدیگر یک نفر به شدت مجروح- شد که با اورژانس هوایی به مراکز درمانی انتقال یافت.

وی گفت:همچنین بالگرد دیگری ظهر امروز به دلیل برخورد2خودرو در اتوبان قم-تهران و 2 مجروح بد حال به محل سانحه اعزام گردید.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: