• یکشنبه ۲۸ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۷
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 968-4685-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

توصیه های مراجع ره‌توشه دولت قرار گیرد

آیت الله سعیدی تصریح کرد: توصیه های مراجع عظام تقلید برای تقویت نظام اسلامی و دولت است؛ دولت این فرمایشات را توشه راه قراردهد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، آیت الله سعیدی پیش از ظهر امروز در دیدار با محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه، در حرم مطهر گفت: توصیه های مراجع عظام تقلید برای تقویت نظام اسلامی و دولت است و باید این فرمایشات را توشه راه قراردهید.

وی افزود: اهل بیت(ع) در مسیر حرکت الهی خود با سختی های زیادی مواجه شدند ولی آنچه که ثابت شد، آن است که آنچه می ماند، همان مکتب متعالی اهل بیت(ع) است واین مساله درس بزرگی است که باید به شکلی کار کنیم و بدانیم به رغم سختی ها وقتی در صراط مستقیم هستیم، موفق خواهیم شد.

تولیت آستان مقدس کریمه اهل بیت(ع) گفت: نظام اسلامی امانتی بزرگ است و نام خدمت گذاران امین و صادق همیشه ماندگار خواهد بود؛ مردم ما همیشه قدرشناس هستند و به کسانی که برای نظام و انقلاب و دین خدمت می کنند علاقه دارند.

وی تصریح کرد: در زمینه مطالبات امیدواریم که گام های خوبی برداشته شود و همچنین در زمینه صحن فاطمی نیز که از سوی رئیس جمهور توصیه شد به اتمام برسد، امیدواریم گام های جدی برداشته شود.

**آمادگی دولت در ترویج معارف وحیانی

محمدباقر نوبخت نیزدر این دیدار با ابلاغ سلام رئیس جمهور گفت: دولت آماده تکریم و ترویج معارف وحیانی و دینی است.

وی افزود: در فرایند تنظیم بودجه سال 1397 قرارداریم و بسیاری ار رخدادها و تحولات سال جاری و آنچه که برای سال آتی مورد نظر است، به همین خاطر خرسندیم که خدمتی در جهت توسعه معارف دینی به عمل آوریم.

وی تصریح کرد: آماده خدمت گذاری به حوزه های علمیه و مراکز نشر دین هستیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: