• یکشنبه ۲۸ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۰
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 968-5185-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

نوبخت:

تکمیل پروژه قطار شهری قم در بودجه 97 مدنظر قرار می‌گیرد

نوبخت با اشاره به اینکه با توجه به جایگاه و قطب گردشگری مذهبی بودن استان قم در کشور، تکمیل قطار شهری قم یک ضرورت است، گفت: در تصویب بودجه سال 97 بودجه‌ای را برای تکمیل قطار شهری قم در نظر خواهیم گرفت.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، محمدباقر نوبخت امشب در جمع خبرنگاران قم گفت: حضور در قم در فواصل مختلف انجام شده است و از بیانات مراجع عظام تقلید بهره بردیم.

وی افزود: در دو سال گذشته و بعد از سفر رئیس‌جمهور به استان قم این سفر برای پیگیری‌های مصوبات رئیس‌جمهور صورت گرفته است؛ در این سفر توسعه و پیشرفت استان قم در اولویت برنامه‌ها قرار داشته و در تصویب بودجه سال 97 نیز بودجه‌ای را برای تکمیل قطار شهری قم در نظر خواهیم گرفت.

رئیس سازمان برنامه‌ و بودجه بیان کرد: در جلسات با مراجع عظام تقلید، شورای برنامه‌ریزی استان و نمایندگان قم در مجلس شورای اسلامی مهم‌ترین مشکلات و به‌ویژه قطار شهری قم مورد بحث قرار گرفت، چرا که با توجه به جایگاه قم و زائرخیز بودن این شهر و قطب گردشگری مذهبی بودن استان قم در کشور، تکمیل قطار شهری یک ضرورت برای قم است.

وی در پایان با اشاره به خسارت دیدن کشاورزان استان در فصل سرد سال گفت: در این زمینه با هماهنگی شورای برنامه‌ریزی و سازمان و بودجه قم امیدواریم این مشکل نیز به‌زودی برطرف شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: