• پنجشنبه ۲ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 969-585-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

نابودی داعش نشانه ای از پیروزی جبهه ایمان در مقابل ستم جاهلیت است

آیت الله سید محمد علوی گرگانی در پیامی ضمن تبریک نابودی داعش تاکید کرد: آنچه که امروز در صحنه تحولات منطقه رخ داده است نشانه ای از پیروزی جبهه ایمان و استقامت ملت‌ها و انسان‌های شایسته و مؤمن در مقابل ظلم و ستم جاهلیت است.

به گزارش ایسنا منطقه قم، پیام تبریک آیت الله علوی گرگانی به مناسبت اضمحلال داعش به این شرح است:

بسمه تعالی

قال الله تعالی: « ان تنصروا الله فلا غالب لکم»

آنچه که امروز در صحنه تحولات منطقه رخ داده است نشانه ای از پیروزی جبهه ایمان و استقامت ملت‌ها و انسان‌های شایسته و مؤمن در مقابل ظلم و ستم جاهلیت است. اتفاقاتی که در چند سال گذشته در قالب کشتار و اسارت افراد بیگناه و کودکان معصوم و زنان بی سرپناه رخ داده است بارها دل ما و همه انسانهای آزاد مرد را رنجانده بود و غصه های جوامع اسلامی را دو چندان کرده است.

حال که با رشادتهای جوانان مؤمن و مقاوم از کشورهای مختلف مخصوصا جوانان عراق و سوریه و ایران و افغانستان و پاکستان و برخی کشورهای دیگر و با فرماندهی آگاهانه و شجاعانه فرماندهان اسلام مخصوصا سردار عزیز جناب آقای حاج قاسم سلیمانی و با رهبری داهیانه رهبر عزیزمان مقام معظم رهبری و راهنمایی مرجعیت معظم عراق حضرت آیت الله العظمی سیستانی این شجره خبیثه که پیاده نظام طاغوت و استکبار جهانی به سردمداری صهیونیزم بین الملل بوده است، از بین رفته است، خدا را بسیار سپاسگزار بوده و امیدوارم که این اضمحلال آغازی بر روند پایان سلطه استکبار جهانی و شیطان صفت و فرج حقیقی باشد.

اینجانب این پیروزی را در درجه اول به ساحت مقدس امام زمان علیه السلام و سپس به مقام معظم رهبری و مراجع عظام تقلید مخصوصا حضرت آیت الله العظمی سیستانی حفظهم الله همچنین به تمام ملتهای منطقه و سربازان اسلام تبریک گفته و امیدوارم که با رهبری عالمانه رهبر فرزانه انقلاب و مرجعیت عظام تقلید شاهد پیروزیهای دیگر برای مستضعفین و ملتهای مسلمان باشیم.

به امید روزی که فرج حقیقی جهان با ظهور منجی عالم بشریت محقق شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: