• یکشنبه ۵ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۵
  • دسته بندی : علمي و آموزشي
  • کد خبر : 969-2086-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

در شورای فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قم تاکید شد؛

واگذاری برنامه های فرهنگی به دانشجویان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با بیان اینکه باید مدیریت و اجرای برنامه های فرهنگی به دانشجویان واگذار شود، تصریح کرد: البته از نظارت بر برنامه های فرهنگی دانشجویان نباید غافل شد.

به گزارش ایسنا منطقه قم، دکتر ایرانی‌خواه امروز در جلسه شورای فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قم ضمن تاکید بر ساماندهی برنامه های فرهنگی گفت: باید برنامه ها به صورت دقیق و با نگاه ژرف برگزار شود تا شاهد اثرات آن در بین دانشجویان باشیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم تصریح کرد: باید اجازه داد برنامه های فرهنگی را دانشجویان عهده دار شوند و خودشان برگزار کنند، البته نظارت بر برنامه های فرهنگی دانشجویان از دیگر مباحثی است که نباید غفلت کنیم.

وی در ادامه به نهم ربیع الاول سالروز آغاز امامت امام عصر(عج) اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه ما از ظرفیت مسجد مقدس جمکران برخوردار هستیم باید دانشجویان از این کانون معنوی استفاده کرده و در ترویج مباحث فرهنگی و آموزه های مهدوی بکوشند.

گفتنی است شورای فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قم، با حضور رئیس دانشگاه و معاونین، رئیس نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه علوم پزشکی قم و روسای دانشکده ها برگزار شد.

در این جلسه موضوعات و برنامه های فرهنگی دانشگاه بررسی و تبادل نظر شد؛ برگزاری جشن آغاز امامت امام عصر(عج) همزمان با نهم ربیع الاول در برخی دانشکده های دانشگاه علوم پزشکی قم، برگزاری جلسات پرسش و پاسخ با موضوع مهدویت، حضور دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی در مسجد مقدس جمکران و... از جمله برنامه هایی است که در این ایام برگزار می شود.

در این جلسه همچنین در خصوص روز دانشجو و برگزاری جشن های این روز نیز بحث و تبادل نظر شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: