• دوشنبه ۶ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۴
  • دسته بندی : علمي و آموزشي
  • کد خبر : 969-2286-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

برگزاری همایش اساتید تفسیر و مبلغین حوزه در دارالقرآن علامه طباطبایی

پانزدهمین همایش اساتید تفسیر حوزه و چهارمین همایش انجمن علمی ارتباطات و تبلیغ حوزه در دارالقرآن علامه طباطبایی برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا منطقه قم به نقل از روابط عمومی دارالقرآن علامه طباطبایی، مرتضی نجفی‌قدسی، مدیر دارالقرآن علامه طباطبایی با اعلام این مطلب گفت: به منظور پاسداشت سی و ششمین سالگرد ارتحال حضرت علامه طباطبایی بناست چهارمین همایش انجمن علمی ارتباطات و تبلیغ حوزه در شامگاه روز سه‌شنبه هفتم آذر ماه در بیت شریف علامه طباطبایی برگزار شود.

وی افزود: در این مراسم آیت‌الله مکارم شیرازی سخنرانی می کند و پس از آن برخی از بزرگان و پیشگامان عرصه تبلیغ و ترویج فرهنگ دینی که در جایگاه جمعه و جماعت، وعظ و خطابه، نشر و بیان احکام قرآن و معارف اهل‌بیت(ع) در سطح داخلی و خارجی توفیقات خوبی داشته‌اند، مورد تکریم و تجلیل قرار می‌گیرند.

وی اضافه کرد: پانزدهمین همایش اساتید تفسیر حوزه نیز در شامگاه چهارشنبه هشتم آذر از سوی مجمع عالی تفسیر قرآن در دارالقرآن علامه طباطبایی برگزار خواهد شد که در این مراسم مفسر قرآن کریم آیت‌الله جوادی آملی به عنوان سخنران حضور دارند و در ادامه نیز چند تن از فعالان و پیشکسوتان قرآنی در عرصه تفسیر و تحقیق علوم قرآنی مورد تکریم قرار می‌گیرند.

همچنین در شامگاه پنجشنبه نهم آذر آیت‌الله مصباح یزدی از شاگردان برجسته حضرت علامه طباطبایی(ره) در جمع اساتید حوزه و موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) در دارالقرآن علامه به ایراد سخن می‌پردازد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: