• شنبه ۱۱ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 969-5014-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم:

اجازه ادامه فعالیت به واحدهای آلاینده صنعتی را نمی‌دهیم

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم در بازدید از بزرگترین شهرک صنعتی استان تصریح کرد: واحدهای آلاینده صنعتی که نسبت به اخطارها و الزامات زیست محیطی بی توجه باشند، قطعا اجازه ادامه فعالیت نخواهند داشت.

به گزارش ایسنا منطقه قم، تورج همتی در بازدید از شهرک صنعتی شکوهیه بر ضرورت تدوین برنامه اکولوژی صنعتی و ارتقای سطح تکنولوژی در واحدهای صنعتی استان تأکید کرد و گفت: استفاده از سیستم های مناسب کنترل آلاینده ها و رعایت مؤلفه ها و ضوابط زیست محیطی از الزامات بسیار جدی در دستیابی به توسعه پایدار است.

وی در این بازدید سرزده که به همراه معاون فنی و کارشناسان اداره کل حفاظت محیط زیست استان قم به انجام رسید، عملکرد واحدهای بازیافت سرب و آهن آلات و هیدروکربن های سبک و سنگین مستقر در این شهرک را مورد پایش و ارزیابی قرار داد و گفت: قطعا اجازه ادامه فعالیت به واحدهای آلاینده صنعتی که نسبت به اخطارها و الزامات زیست محیطی بی توجه باشند، نخواهیم داد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم در بازدید از بزرگترین شهرک صنعتی استان، ضمن تأکید بر ارتقای سطح زیست محیطی این شهرک، خواستار اصلاح فرآیند و بهسازی تصفیه خانه فاضلاب صنعتی شهرک شکوهیه شد و گفت: بازچرخانی و استفاده مجدد از پساب ها و فاضلاب های صنعتی با توجه به کمبود شدید منابع آبی در استان بسیار اهمیت دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: