• شنبه ۱۱ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 969-5114-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

کشف 520 کيلو ترياک در عمليات مشترک پليس قم و آذربايجان شرقی


رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر فرماندهي انتظامي استان از کشف 520 کيلوگرم ترياک در عمليات مشترک پليس مبارزه با مواد مخدر قم و آذربايجان شرقي خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه قم، به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ غلام عباس بلفکه اظهارداشت: در پیگیری اطلاعاتی اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی بر روی عناصر اصلی تهیه و توزیع مواد مخدر مشخص شد يکي از قاچاقچیان قصد دارد با یک دستگاه تریلی مقدار قابل توجهی مواد مخدر را از استان های شرقی کشور به قم منتقل کند، بنابراين موضوع در دستور کار پليس مبارزه با مواد مخدر استان قم قرار گرفت.

رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر استان قم گفت: در ادامه ضمن هماهنگی قضائی 6 اکیپ تلفیقی از پليس مبارزه با مواد مخدر استان قم و آذربایجان شرقی به محورهای مواصلاتي استان اعزام شدند و با کنترل تردد خودروها، سرانجام خودرو مذکور در يکي از محورها شناسايي و پس از توقيف، راننده دستگير شد.

بلفکه گفت: در ادامه طي بازرسي از خودرو حدود 520 کيلوگرم ترياک در قالب 132 بسته که به طرز ماهرانه اي جاسازي شده بود کشف و متهم نيز در نهايت به انضمام پرونده تشکیل شده براي انجام مراحل قانوني تحويل مرجع قضائي استان شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: