• یکشنبه ۱۲ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۵
  • دسته بندی : علمي و آموزشي
  • کد خبر : 969-5186-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

بنیاد نخبگان از هر طرح پژوهشی کارآمد و فن بازار حمایت می کند

مسئول غرفه بنیاد نخبگان در نمایشگاه پژوهشی و فناوری قم گفت: بنیاد نخبگان از هر طرح پژوهشی کارآمد و فن بازار نخبگان و مخترعان و ایده پردازان حمایت می کند.

حسین شیرازی در حاشیه برگزای نمایشگاه هفته پژوهش قم، در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه قم، با اشاره به اهمیت و جایگاه پژوهش های کاربردی عنوان کرد: بنیاد نخبگان در یک سال گذشته توانسته از 40 طرح مهم پژوهشی و کاربردی و فناور حمایت کند.

مسئول غرفه بنیاد نخبگان در نمایشگاه پژوهشی و فناوری قم افزود: یکی از تسهیلات بنیاد نبخگان تسهیلات نظام وظیفه است که به مشمولان ارائه می گردد.

وی تصریح کرد: از سال گذشته تاکنون 40 دانشجو که در قم ساکن بودند و یا در دانشگاه قم تحصیل می کنند توانسته اند از تسهیلات بنیاد نخبگان استفاده کنند.

شیرازی بیان کرد: این افراد برای انجام کارهای تحقیقاتی توانستند از معافیت نظام وظیفه برخوردار شوند و مورد حمایت واقع شوند.

وی گفت:همچنین در سال گذشته با حضور در جشنواره کوهرنگ 7 طرح برتر توانستند سطح 3 بنیاد را کسب کنند و از تسهیلات حمایتی توانمندسازی برای ثبت شرکت های دانش بنیان استفاده کنند.

مسئول غرفه بنیاد نخبگان در نمایشگاه پژوهشی و فناوری قم یاداور شد: امسال در این نمایشگاه ما با همان 7 طرح حضور داریم و ان را در معرض بازدید قرار داده ایم.

مسئول غرفه بنیاد نخبگان در نمایشگاه پژوهشی و فناوری قم اظهار داشت: به نخبگان و مخترعان دانشجو نیز در حدود یک میلیارد ریال تسیهلات اعتبارات علمی، توانمندی آموزشی، دستیار آموزشی، پژوهشی، فرصت مطالعاتی و توانمندی کارآفرینی شرکت در مجامع علمی ارائه گردید.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: