• سه شنبه ۱۴ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۵
  • دسته بندی : علمي و آموزشي
  • کد خبر : 969-5786-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

مسئول جدید سازمان بسیج جامعه پزشکی استان قم معرفی شد

طی مراسمی با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم و معاون هماهنگ کننده سپاه علی ابن ابیطالب(ع) استان، سرهنگ رضایی به عنوان مسئول جدید سازمان بسیج جامعه پزشکی استان قم منصوب شد.

به گزارش ایسنا منطقه قم، ابوالفضل ایرانی‌خواه مراسم معارفه مسئول جدید سازمان بسیج جامعه پزشکی استان گفت: بسیج دارای برکات و جایگاه بسیار ارزشمندی است که به عنوان یک شجره طیبه در کشور به شمار می رود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم عنوان کرد: فرهنگ بسیجی امری است که در جامعه گسترش یافته و باید روز به روز به این امر مهم اهتمام داشته و بکوشیم تا این فرهنگ ارزشمند را در جامعه تقویت کنیم.

ایرانی خواه بیان داشت: دانشگاه علوم پزشکی قم در عرصه های مختلف ازجمله گسترش فرهنگ بسیج تلاش های گسترده ای داشته که نمونه آن را در فعالیت های بسیج جامعه پزشکی شاهد هستیم.

در ادامه این مراسم، سرهنگ احمد بیطرفان معاون هماهنگ کننده سپاه علی ابن ابیطالب(ع) نیز ضمن قدردانی از تلاش های دانشگاه علوم پزشکی قم در ارائه خدمات گفت: یکی از نمونه های بارز این فعالیت ها تلاش در امر کمک به زلزله زدگان بود که شاهد خدمات رسانی گسترده در این زمینه بودیم.

وی گفت: دشمنان، تلاش های گسترده ای برای مقابله با نظام اسلامی دارند و در این مسیر از هیچ تلاشی فروگذار نبوده و شاهد بودیم زمانی که نتوانستند به نظام اسلامی ایران ضربه بزنند، از طریق گروهک های خود ساخته از جمله داعش به فکر ضربه زدن افتادند.

بیطرفان افزود: به برکت اسلام، شاهد پیروزی عظیم جبهه مقاومت در برابر داعش و ریشه کنی این گروهک خبیث در عراق و سوریه بودیم که به واسطه این امر مهم اردوگاه دشمن به هم ریخته است.
در پایان این مراسم از خدمات دکتر عبداللهی قدردانی و سرهنگ رضایی به عنوان مسئول جدید سازمان بسیج جامعه پزشکی استان قم منصوب شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: