• یکشنبه ۲۶ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 969-1584-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

مشاركت بخش خصوصي سبب پويايي شهرك‌هاي صنعتي مي‌شود

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي قم، حضور فعال و جدي بخش خصوصی در اداره امور بخش صنعت را سبب ارتقاء كيفي و كمي فعاليت ها در شهرك هاي صنعتي عنوان كرد.

به گزارش ایسنا منطقه قم، امير طيبي نژاد در ديدار با جمعي از مديران و سرمايه گذاران شهرك صنعتي محمودآباد قم اظهارداشت: حضور فعال و جدي بخش خصوصي در اداره شهرك ها و نواحي صنعتي سبب پويايي و تسريع در رفع مشكلات مي شود.

وي با بيان اينكه تشكيل شركت هاي خدماتي نماد مشاركت بخش خصوصي در شهرك هاي صنعتي است، تاكيد كرد: مديران و سرمايه گذاران مستقر در شهرك هاي صنعتي مي توانند با مشاركت در انتخابات هيأت مديره شركت هاي خدماتي و تعيين نمايندگان توانمند بيش از گذشته زمينه رشد و توسعه شهرك هاي صنعتي را فراهم كنند.

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي قم با تاكيد بر اينكه اداره امور جاري شهرك هاي صنعتي نيازمند عزم جدي و هم افزايي همه واحدهاي صنعتي است خاطرنشان کرد: از آنجايي كه هزينه هاي جاري شهرك ها و نواحي صنعتي توسط خود واحدهاي توليدي پرداخت مي شود، در صورت همكاري همه توليدكنندگان امكان كاهش هزينه ها و بار مالي فراهم مي شود و شاهد ارتقاء كيفيت و كميت كارها خواهيم بود.

وي اولويت بندي پروژه هاي عمراني در دست احداث و نياز سنجي براي تكميل زيرساخت ها توسط شركت هاي خدماتي را يكي از مزاياي حضور نمايندگان بخش خصوصي در كنار بخش دولتي ارزيابي كرد و بيان داشت: از آنجايي نمايندگان واحدهاي توليدي بيش از ديگران به نيازها و مشكلات بخش توليد اشرافيت دارند مي توانند با نيازسنجي دقيق هم فكري با كارشناسان و مديران شركت شهرك ها در هدفمند كردن اجراي پروژه هاي عمراني و زيرساختي اقدام كنند.

طيبي نژاد در ادامه تامين زيرساخت هاي شهرك هاي صنعتي و رفع مشكلات واحدهاي توليدي در دو بخش نرم افزاري و سخت افزاري را از اولويت هاي اين شركت ارزيابي كرد و يادآور شد: واحدهاي توليدي و بخصوص واحدهاي مستقر در شهرك هاي صنعتي نبايستي دغدغه اي جز توليد و اشتغال داشته باشند و بخش دولتي هست كه بايد موانع را از پيش راه فعالان عرصه توليد بردارد.

وي در بخش ديگري از سخنان خود به نقش ساير دستگاه هاي خدمت رسان به بخش توليد در استان اشاره كرد و افزود: خوشبختانه با توجه به نگاه مناسب استاندار و نمايندگان مجلس فضاي خوبي در استان براي حمايت از بخش توليد و اشتغال قم حاكم شده است و به نتيجه رسيدن اين تلاشها مستلزم همكاري همه دستگاه ها است زيرا معتقديم خدمت به توليد و اشتغال استان بايد بدور از بخشي نگري و فراتر از فعاليت هاي عادي و دوره اي مجموعه ها باشد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: