• چهارشنبه ۲۹ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۷
  • دسته بندی : علمي و آموزشي
  • کد خبر : 969-10386-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

رونمایی از آثار پژوهشی و فناوری پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی

پیش از ظهر امروز مراسم رونمایی از جدیدترین آثار پژوهشی و دیجیتال علوم انسانی اسلامی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی برگزارشد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، در این مراسم که با حضور فعالان عرصه پژوهش های دیجیتال دفتر تبلیغات اسلامی برگزار شد، نرم افزارهای جدید این پژوهشگاه معرفی شد.

در این مراسم از پایگاه مدیریت اطلاعات علوم اسلامی، پرتال جامع علوم و معارف قرآن و کتابخانه دیجیتال تخصصی ادیان، مذاهب و فرق رونمایی و از محصولات و فناوران برتر این دفتر نیز تجلیل شد؛ در این مراسم از مدیران سایت مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی، سایت پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، پایگاه اطلاع رسانی سایت بلاغ تقدیر به عمل آمد.

حسین امینی فر، یحیی عیوضی، محمد صادق دهقانی، وحید قنبری، محمد رضا قربانزاده و حسین رحیمی صفری نیز فناورانی بودند که در این مراسم تجلیل شدند.
در ادامه نیز از دستاوردهای فناورانه شامل پایگاه مدیریت علوم اسلامی پژوهشکده مدیریت اطلاعات اسلامی، پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن(پورتال علوم و معارف قرآنی) و کتابخانه دیجیتال تخصصی ادیان، مذاهب و فرق تجلیل شد.

از دیگر برنامه‎های این مراسم رونمایی از جدیدترین آثار پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن بود؛ همچنین از سه اثر در حوزه سواد رسانه توسط مرکز فرهنگی هنری این دفتر و نیز مجموعه کلامی "موسوعه علامه محمد حسین آل کاشف الغطاء" از مرکز احیاء آثار اسلامی رونمایی شد.

کارشناسان مراکز مختلف حوزوی و مرتبط به پژوهشگاه، نیز در این مراسم به ارایه دستاوردهای جدید این مراکز در زمینه بانک‎های اطلاعاتی، شیوه ها و نرم افزارهای جدید حوزه پژوهش و... پرداختند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: