• سه شنبه ۵ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-914-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

رئیس شورای اسلامی شهر قم:

پروژه های عمرانی قم با کیفیت، دقت و سرعت به سرانجام برسد

رئیس شورای اسلامی شهر قم گفت: با توجه به جایگاه قم و ویژگی های این شهر، پروژه های مهم عمرانی قم با کیفیت، دقت، سرعت و به موقع به سرانجام برسد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، عبدالله جلالی شامگاه دوشنبه در بیست و دومین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم در سالن جلسات ساختمان شهید باکری افزود: در روند اجرای پروژه ها به کیفیت طرح ها و زمان بندی مناسب در تحقق آن عنایت خاصی صورت بگیرد.

وی با تقدیر از خدمات شهرداری نیز خاطرنشان کرد: اقدامات گسترده‌ای در پیشبرد پروژه‌های عمرانی از سوی شهردار و معاونت عمرانی شاهد بوده ایم که امید است تداوم یابد.

جلالی با اشاره به بازدید اعضای شورای اسلامی شهر قم از روند اجرای پروژه های مهم عمرانی در قم اظهار داشت: مدیران شهری در کیفیت بخشی به پروژه های عمرانی تلاش خوبی نشان داده اند و اهتمام ورزیده اند.

وی بیان کرد: انتظار می رود در تحقق به موقع اهداف، شهردار قم صورت‌ وضعیت پیمانکاران خوش حساب و منظم که کار بهتری انجام می‌دهند را به‌سرعت پیگیری کند.

رئیس شورای اسلامی شهر قم یادآور شد: با پرداخت به هنگام مطالبات پیمانکاران شتاب، سرعت و پویایی بهتری را در تکمیل این پروژه ها شاهد خواهیم بود.

وی گفت: اجرای به موقع پروژه ها موجب توسعه قم خواهد شد و بخش زیادی از دغدغه ها در حوزه مدیریت شهری از میان می رود.

جلالی در خصوص برخی از پروژه ها و روند اجرای آن توضیح داد و عنوان کرد: اجرای پروژه زیرگذر میدان امینی بیات توسط شهرداری قم و تکمیل به موقع نیازمند برنامه ریزی دقیق است.

وی بیان کرد: این پروژه تاکنون در زمان بندی مشخص در فاز نخست اجرایی شده است و انتظار می رود در جهت حل معضلات ترافیکی در این محدوده هر چه سریع تر فازهای دیگر پروژه تکمیل گردد.

گفتنی است نخستین دستور این جلسه اخذ مجوز اعمال ماده 9 نحوه خرید و تملک در اراضی در طرح‌های دولتی ویژه مالکانی که از فروش ملک خود ممانعت می کنند به خصوص در جهت احداث زیرگذر میدان شهید امینی بیات بود که با حداکثر آرای اعضای شورای اسلامی شهر قم تصویب شد.

همچنین در این جلسه با رای اعضاء لایحه دو فوریتی شهرداری برای کاهش عوارض تمدید پروانه ساخت و ساز از 5 درصد به 2درصد تصویب شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: