• شنبه ۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۲
  • دسته بندی : علمي و آموزشي
  • کد خبر : 9610-986-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

مشاور وزیر آموزش و پرورش:

آگاهی ملت ایران دهه بصیرت را در تقویم انقلاب اسلامی ثبت کرد


مشاور وزیر آموزش و پرورش حماسه ماندگار ۹دی را تجلی بصیرت سیاسی مردم انقلابی ایران اسلامی وبا عث یاس وسرخوردگی معاندن نظام عنوان کرد.


به گزارش ایسنا منطقه قم، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه ستاد همکاری‌های حوزه و آموزش و پرورش، مجتبی ملکی در حاشیه برگزاری مراسم گرامیداشت 9دی در قم، گفت: ملت بصیرو نجیب ایران پس از تحمل هشت ماه اردوکشی و ناآرامی‌های خیابانی که توسط سران فتنه به بهانه واهی تقلب در انتخابات روی داد، پاسدار ی از نظام و ارزش های دینی را بر همه چیز ترجیح داد و برای همیشه تاریخ، زمان شناسی و بصیرت خود را در حفظ آرمانهای والای نظام اسلامی به رخ دنیا کشید.

وی افزود: مردم نشان دادند همچنان بر سر آرمان، میثاق و عهد خود با شهدا، امام خمینی، ولایت فقیه وارکان انقلاب ایستاده اند.

حجت الاسلام و المسلمین ملکی گفت: 9دی در حقیقت روزنمایش قدرت ایمانی مردم در مسیر اعتلای ارزشهای دینی بود و پیوند آن با 19 دی ، باعث خلق دهه بصیرت گردید .

دبیر ستاد همکاری های حوزه و آموزش و پرورش تاکید کرد: حماسه 9 دی همانطور که رهبر معظم انقلاب بیان کردند، اوج تجلی بصیرت سیاسی مردم انقلابی ایران بود.

مشاور وزیر آموزش و پرورش گفت: زمانی که حوادث بعد از انتخابات سال 88 و بعضی اخبار را دنبال می کردیم می دیدیم بعضی کشورها چه آنهایی که در ظاهر دوست و یا علنا دشمن بودند، موضع گیری های خصمانه ای علیه ایران اسلامی داشتند.

حجت الاسلام و المسلمین ملکی یادآورشد: مردم ایران با حضورخود در آن شرایط حساس، همه نقشه ها ی شوم دشمن را خنثی نمود و ثمره این بصیرت مثال زدنی با عث ثبت دهه بصیرت در تقویم انقلاب اسلامی شد .


 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: