• شنبه ۱۶ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-784-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان:

2 کشاورز قمی نمونه کشوری شدند

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان قم گفت: در سی و دومین دوره انتخاب و معرفی نمونه های بخش کشاورزی کشور، برای اولین بار دو نفر از کشاورزان قمی نمونه ملی در زمینه کشاورزی تقدیر شدند.

به گزارش ایسنا منطقه قم، محمد رضا طلایی اظهار داشت: در این جشنواره که با حضور وزیر جهاد کشاورزی، مدیران و معاونین، نمایندگان کمیسیون کشاورزی مجلس و تولید کنندگان نمونه بخش کشاورزی کشور در محل سالن همایش های صدا و سیما برگزار شد، سید احمد بلندنظر به عنوان مجری نمونه کانون یادگیری و حسن اصفهانی نژاد به عنوان مدیر نمونه تجهیز و نوسازی و یکپارچه سازی اراضی برای اولین بار در این دو رشته مورد تقدیر قرار گرفتند.

وی در ادامه با تاکید بر اهمیت نیروی انسانی به عنوان رکن اساسی و محور توسعه بخش کشاورزی، افزود: تولید کنندگان این بخش مسئولیت تهیه و تولید مواد غذایی مورد نیاز جامعه را به عهده دارند و توجه به آنها می تواند نقش اساسی در جهت تولید پایدار و همچنین تولید مواد غذایی با کیفیت را به دنبال داشته باشند.

وی اضافه کرد: به همین منظور و با هدف جلب توجه مسئولین و تصمیم گیران کشور و توجه به بهبود وضع کشاورزان، انتقال تجارب موفق و برتر به سایر تولید کنندگان و تقدیر و تشکر از زحمات جامعه کشاورزی، هر ساله شناسایی، انتخاب و معرفی تولید کنندگان برتر بخش کشاورزی در اولویت وزارت جهاد کشاورزی می باشد.

رییس سازمان جهادکشاورزی استان قم تصریح کرد: افزایش تولید در واحد سطح، کاهش مصرف آب، سلامت و کیفیت تولید، انتقال دانش و افزایش بهره برداری و استفاده از تکنولوژی و علم نوین از جمله معیارهای انتخاب تولید کنندگان برتر به شمار می رود.

طلایی گفت: باعث افتخار است که در جمع تولید کنندگان برتر کشور 2 نفر از بهره برداران سخت کوش استان به نمایندگی از جامعه کشاورزی استان حضور دارند و امید داریم با تلاش بیشتر و حمایت های سازمان در سال های آتی هم بتوانیم کشاورزان نخبه و برتر استان را در سطح کشوری مطرح و از زحمات آنها تقدیر نمائیم.

وی اضافه کرد: با هدف ارج نهادن به تلاش های تولید کنندگان استان در دهه فجر امسال همایش تجلیل از تولید کنندگان برتر بخش کشاورزی استان برگزار و از 36 نفر از تولید کنندگان برتر زیر بخش های کشاورزی با حضور مسئولین تقدیر به عمل خواهد آمد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: