• یکشنبه ۱۷ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-3685-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

معاون استاندار قم خواستار شد؛

تلاش جدي دستگاه‌هاي استان براي رفع موانع توسعه خدمات غيرحضوري

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري قم با اشاره به برنامه هاي دولت براي الكترونيكي كردن خدمات، خواستار تلاش جدي دستگاه هاي استان براي شناسايي و رفع موانع توسعه خدمات غير حضوري شد.

به گزارش ایسنا منطقه قم، سيد صدرالدين موسوي معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري قم در سومين جلسه شوراي راهبري توسعه مديريت استان قم با موضوع حقوق شهروندي با اشاره به سوابق اقدامات و پيگيري هاي انجام گرفته براي ايجاد و توسعه شبكه دولت الكترونيك اظهار كرد: در اين زمينه، بسترها و زيرساخت هاي بسيار مناسبي در دو سطح ملي و استاني آماده شده است.

موسوي صرفه جويي در وقت و هزينه ها، كاهش ترافيك و ارتقاي سلامت اداري را از مهم ترين فوايد ارائه خدمات الكترونيكي در سازمان ها برشمرد و افزود: احصاء و اصلاح فرايندها در بستر فناوري اطلاعات، تسهيل و تسريع در ارائه خدمات و رضايتمندي عمومي را به دنبال خواهد داشت.

وي همچنين راه اندازي ميز خدمت در دستگاه هاي دولتي استان را ضروري خواند و گفت: اين طرح به عنوان يكي از طرح هاي مهم مورد تأكيد در راستاي تكريم ارباب رجوع و صيانت از حقوق شهروندي بايد مورد توجه دستگاه ها قرار گيرد.

معاون استاندار قم با بيان اين كه مردم شايسته خدمات مطلوب و رضايتبخش هستند، افزود: ارتقاي نظام پاسخگويي شفاف و الكترونيكي در دستگاه ها، از سردر گمي ارباب رجوع در ادارات و ايجاد چالش هاي اداري براي آنان جلوگيري خواهد كرد.

موسوي همچنين با اشاره به به برنامه هاي دولت براي الكترونيكي كردن خدمات و پايلوت بودن قم در اين زمينه، خواستار تلاش جدي دستگاه هاي استان براي شناسايي و رفع موانع توسعه خدمات غير حضوري شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: