• یکشنبه ۱۷ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-3514-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

استاندار قم:

مدیریت عقلانی و متمرکز مانع از حوادث تلخ در قم شد

استاندار قم گفت: در جریانات اخیر، مدیریت عقلانی و متمرکز و هم گرایی دستگاههای انتظامی و امنیتی مانع از حوادث تلخ در قم شد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، سید مهدی صادقی عصر امروز در جلسه شورای اداری استان قم در سالن جلسات معصومیه فرمانداری قم عنوان کرد: دهه بصیرت فرصتی مهم در مرور مطالبی است که می تواند موجب افزایش آگاهی و بینش گردد.

استاندار قم در مورد اتفاقات اخیر در کشور افزود: می توان رد پای بیگانگان را به خوبی مشاهده کرد در این راستا افزایش آگاهی جوانان از هدایت سرویس های بیگانه مانع از اغتشاش و بی نظمی می شود.

وی تصریح کرد: در جریانات اخیر، مدیریت عقلانی و متمرکز و هم گرایی دستگاههای انتظامی و امنیتی مانع از حوادث تلخ در قم شد.

صادقی اظهار داشت: خوشبختانه در این شهر مقدس شاهد برخی از اتفاقات مشابه در سایر شهرها نبوده ایم و مسائل به خوبی مدیریت و کنترل شد.

وی بیان کرد: در برخی از حرکات در روزهای گذشته نمی توان تنها انگشت اتهام مشکلات را به سوی دولت بگیریم چرا که دولت تنها یکی از دستگاههای مسئول است و دیگران نیز باید پاسخگوی مسائل باشند.

استاندار قم یادآور شد: مسئولان امنیتی و انتظامی و بسیج و سپاه و مدیران در این اتفاقات با کمترین امکانات و هم افزایی کاری کردند که بهترین نتیجه به دست آمد و جریانات کنترل شد.

وی گفت: نباید از مسیری حرکت کنیم که ما را به بیراهه سوق دهد وگرنه مشکلات باقی خواهد ماند و نتیجه ای به دست نمی آوریم؛ برخی هزینه هایی که در کشور و استان ایجاد می شود به دلیل مدیریت و تصمیم‌های نسنجیده مدیران است.

وی خاطرنشان کرد: یکی از رویکردهای مهم در رفع مشکلات اقتصادی، تحقق اقتصاد مقاومتی است متاسفانه هنوز اقتصاد مقاومتی بین مدیران و مسئولالن نهادینه نشده است.

استاندار قم اظهار داشت: باید در تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی و با نگاهی فرابخشی حرکت کرده و به منافع عمومی و عبور از منافع گروهی و جناحی دست یابیم.

وی بیان کرد: تا زمانی که مدیران از یکئیگر مطالبه گری داشته باشند یک تسلسل باطل است همه باید پاسخگوی مطالبات مردم باشند.

صادقی گفت: اگر جریان حاکمیت درک درستی از شرایط داشته باشند مشکلات رفع می شود دولت نیز با همه توان در صدد رفع مشکلات است.

وی افزود: ریشه بسیاری از مشکلات بیکاری است و باید برای تحقق اشتغال پایدار قدم های مهمی برداشت.

استاندار قم با اشاره به قیام تاریخی مردم شریف قم در 19 دی ماه عنوان کرد: این حادثه تاریخی جایگاه ویژه ای در تاریخ انقلاب دارد و نقطه عطفی به شمار می رود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: