• یکشنبه ۱۷ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-3614-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

فرمانده نیروی انتظامی استان قم:

در اغتشاشات اخیر در قم به اموال عمومی و دولتی آسیبی نرسید

فرمانده نیروی انتظامی استان قم گفت: در اغتشاشات اخیر در قم به اموال عمومی و دولتی خسارت و آسیبی نرسید.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، سردار کاظم مجتبایی عصر امروز در جلسه شورای اداری استان قم در سالن جلسات معصومیه در فرمانداری قم عنوان کرد: حوادثی که در 10 روز گذشته در کشور رخ داد نه اولین بود و نه آخرین حادثه است.

فرمانده نیروی انتظامی استان قم افزود: تا زمانی که نظام و کشورمان در مسیر دفاع از ارزشها و مظلومین و گسترش نظام ارزشی و دینی حرکت می کند، دشمنی استکبار هم ادامه دارد از این رو مدیران و مردم باید هوشیار باشند.

وی تصریح کرد: خوشبختانه در اغتشاشات اخیر در قم به اموال عمومی و دولتی خسارت و آسیبی نرسید.

مجتبایی اظهار داشت: در 8 دی ماه تعداد معدودی از جوانان تجمع داشتند و بعد از آن هیچ گونه تجمع و اعتراضی در استان و شهر قم اتفاق نیفتاد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه در قم یک مدیریت هم گرا، صبر، متانت و خویشتند داری حاکم بود مشکلی پیش نیامد.

فرمانده نیروی انتظامی استان قم یادآور شد: اگر با تدبیر و هوشیاری تصمیم گیری نمائیم می توانیم در میدان فتنه و توطئه ها پیروز میدان‌ها شویم در این راستا هر کس باید آمادگی و آرامش خود را در هر شرایطی حفظ کند.

وی گفت: برخی از مشکلات و آسیب های امروز در جامعه به واسطه بی توجهی به فرهنگ سازی و عدم پاسخگوئی صحیح به مطالبات و خواسته های مردم است.

مجتبایی تصریح کرد: در این اعتراضات مردمی، دشمن، منافقین و سلطنت طلب ها نیز فرصت را برای نفوذ پیدا کردند و مدیریت صحنه ها را به دست گرفتند و آشوب ها دارای چند لایه مختلف شد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به خرد جمعی در قم اغتشاش با کمترین خسارت و هزینه به پایان رسید در حالی که در کشور بیش از 800 نقطه دچار تخریب شد و افرادی نیز شهید و کشته شدند.

فرمانده نیروی انتظامی استان قم بیان کرد: نیروی انتظامی محوریت مقابله با اغتشاشات را با منطق و اخلاق بر عهده داشت و با مشارکت دستگاههای مختلف هیچ خسارتی متحمل نشدیم.

وی گفت: همه ما باید در سطوح فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی با هوشیاری برخورد کنیم و با حل مشکلات مردم، اعتماد آن ها را جلب نمائیم. 

مجتبایی تصریح کرد: وحدت مهم ترین رکن در پیشگیری از این دست حوادث است باید جامعه به سمت انسجام و دوری جستن از تفرقه حرکت کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: