• دوشنبه ۱۸ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۶
  • دسته بندی : فرهنگي و هنري
  • کد خبر : 9610-7487-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

ديدار نمايندگان وزير كشور و رياست شوراي امنيت كشور با علما و مراجع معظم تقليد

نمايندگان وزير كشور و رياست‌شوراي امنيت كشور يكشنبه با حضور در قم، با حضرات آيات صافي گلپايگاني، نوري همداني، مكارم شيرازي، سبحاني و علوي گرگاني از علما و مراجع معظم تقليد و حجت الاسلام و المسلمين شهرستاني ديدار كردند.

به گزارش ایسنا منطقه قم، به نقل از روابط عمومي استانداري قم، علما و مراجع معظم تقليد در اين ديدارها، طي سخناني حفظ اتحاد و هوشياري ملت را نياز مبرم برهه كنوني براي عبور از موانع و بي اثر ساختن توطئه ها و دشمني ها بر ضد نظام اسلامي عنوان و بر لزوم اهتمام جدي مسؤلان به پيگيري و تحقق مطالبات و دغدغه هاي معيشتي و اقتصادي مردم تأكيد كردند.

سيد حسين هاشمي قائم مقام وزير كشور نیز به نمايندگي از سوي اعضا با ارائه گزارشي از وضعيت حوادث و اتفاقات اخير كشور، اظهار كرد: اين حوادث و ناآرامي ها به شكل بسيار مطلوبي توسط ناجا و دستگاه ها و نهادهاي مسؤل، مديريت گرديد و اكنون آرامش كامل در كشور برقرار شده است.

وي با اشاره به طرح شعارهاي ساختارشكنانه و هتك حرمت به مقدسات ملت از سوي عده اي قليل در حوادث اخير با سوء استفاده از مطالبات به حق مردم، تصريح كرد: دولت خود را موظف به برطرف كردن مشكلات و خواسته هاي قانوني و به حق مردم مي داند و براي تحقق آن ها از هيچ كوششي دريغ نخواهد كرد.

قائم مقام وزير كشور با قدرداني از توصيه هاي علما و مراجع معظم تقليد در آرام سازي جو عمومي كشور، همگرايي، وحدت و انسجام ملي را نياز اصلي كشور عنوان و خاطرنشان كرد: اميدواريم در پرتو همكاري، همدلي و همصدايي بيش از پيش ملت با مسؤلان، مشكلات كشور مرتفع شده و نظام در مسير توسعه و بالندگي قرار گيرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: