• سه شنبه ۱۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-4214-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

آمادگی شرکت توزیع برق قم برای تامین روشنایی بلوار زائر

مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان قم گفت: شرکت توزیع برق قم آمادگی دارد به محض انجام اقدامات لازم از سوی شهرداری نسبت به اجرای طرح روشنایی  بلوار جدیدالاحداث زائر در اسرع وقت اقدام نماید.

به گزارش ایسنا منطقه قم، سهیل کیانی پور مدیر دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان قم به ضرورت احداث شبکه روشنایی معابر بلوار جدیدالاحداث زائر در بستر رودخانه قم اشاره کرد و افزود: طبق توافقاتی که در جلسات متعدد با شهرداری قم صورت گرفته شهرداری لازم است نسبت به اخذ مجوز از مبادی ذی‌صلاح و همچنین تهیه تجهیزات لازم و تامین بودجه پروژه اقدام نماید و شرکت توزیع برق قم طرح روشنایی معابر را احداث نماید.

وی با بیان این مطلب که متاسفانه تاکنون شهرداری نسبت به ارائه مجوز های لازم از شرکت آب منطقه ای قم و همچنین تهیه تجهیزات مورد نیاز اقدام ننموده است، تصریح کرد: شرکت توزیع برق قم  آمادگی دارد به محض انجام اقدامات لازم از سوی شهرداری نسبت به اجرای طرح روشنایی در اسرع وقت اقدام نماید.

کیانی پور در ادامه به بند2 ماده 55 قانون شهرداری ها و همچنین ماده 52 قانون مالیات بر ارزش افزوده شهرداری اشاره کرد و افزود: شهرداری وظیفه دارد در قبال اخذ عوارض بالغ بر 3 درصد خدمات شهری از محل فروش خدمات برق نسبت به تامین هزینه اجرای طرح روشنایی در بلوار جدیدالحداث زائر در بستر رودخانه قم اقدام نماید و در این راستا در جلسات متعدد حضوری و با انجام مکاتبات اداری تعهدات و وظایف شهرداری در این خصوص اطلاع رسانی شده است.

مدیر روابط عمومی توزیع برق استان  یادآور شد: در جلسه ای مشترک با قائم مقام شهرداری پیرامون تامین روشنایی بلوار زائر توافق شد پس از اخذ مجوزهای لازم توسط شهرداری از مبادی ذیربط (شرکت آب منطقه ای قم و ...) و تامین بودجه لازم از سوی استان، شرکت توزیع برق نسبت به اجرای طرح مذکور اقدام نماید.

وی در ادامه در خصوص پروژه تامین روشنایی بلوار حضرت آیت اله بروجردی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه بلوار مذکور خارج از محدوده خدمات شهری می باشد اما شرکت توزیع برق قم بر اساس رویکرد تعاملی و مثبت خود پس از خرید انشعاب و تامین لوازم مورد نیاز توسط شهرداری ،نسبت به اجرای طرح آن اقدام خواهد کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: