• پنجشنبه ۲۱ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۳
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-4685-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

استاندار قم:

دستگاه‌هاي اجرايي برنامه‌هاي دهه فجر خود را به استانداري اعلام كنند

استاندار قم با اشاره به در پيش بودن ايام الله دهه فجر اظهار داشت: دستگاه هاي اجرايي برنامه هاي افتتاحيه ي پروژه هاي خود در دهه فجر را به استانداري اعلام كنند.

به گزارش ایسنا منطقه قم، سيد مهدي صادقي در جلسه شوراي معاونين استانداري قم با اشاره به ديدار مردم قم با رهبر معظم انقلاب در سالروز قيام خونين 19 دي اظهار داشت: مقام معظم رهبري در اين ديدار انسجام و اتحاد ملي را مورد تاكيد قرار دادند.

وي با اشاره به دفاع رهبر انقلاب از اعتراضات به حق مردم در رابطه با مشكلات اقتصادي و اجتماعي گفت: رهبر انقلاب حساب افراد معترض را از اغتشاشگران جداد نمودند.

استاندار قم افزود: مسئولان استان نيز بايد اتحاد و همدلي را سرلوحه ي كار خود قرار دهند و ضمن توجه به مسائلي كه به صورت عمومي مطرح مي كنند، از هر گونه حركات هيجاني جهت دو دسته نمودن مردم خودداري نمايند.

صادقي در ادامه با اشاره به در پيش بودن ايام الله دهه ي فجر،‌ارائه ي خدمات دولت در اين ايام را موجب افزايش وابستگي مردم به نظام دانست و گفت: دستگاه هاي اجرايي استان پروژه هاي مورد بهره برداري خود در اين ايام را به استانداري قم معرفي نمايند.

وي مستند سازي عملكرد دستگاه ها را نيز خواستار شد و تصريح كرد: گزارشات مديران دستگاه هاي اجرايي از عملكرد خود در ارزيابي ها تاثير گذار خواهد بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: