• پنجشنبه ۲۱ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-4885-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س):

رشادت های سرداران نیروهای مسلح موجب مباهات است

تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) گفت: رشادت های سرداران و فرماندهان نیروهای مسلح موجب مباهات و افتخار است.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، آیت الله سید محمد سعیدی ظهر امروز در دیدار با امیر سرتیپ امیرحاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با وی عنوان کرد: دشمنان نظام و انقلاب همواره مخالفت و عناد خود را با استقلال کشور نشان داده اند.

تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) افزود: آن ها همواره در کمین نشسته اند تا نظام و انقلاب اسلامی را از میان ببرند و به توطئه های شوم خود علیه ملت ایران جامه عمل بپوشانند.

وی خاطرنشان کرد: مسلما نظامی که بتواند در دنیای امروز با آزادی کامل از دین اسلام سخن بگوید و انقلابی اسلامی تشکیل دهد مورد کینه ورزی دشمنان قرار خواهد گرفت.

آیت الله سعیدی بیان کرد: خوشبختانه در عرصه های مختلف به رشد و تعالی رسیده ایم و با همین موفقیت های روزافزون توانسته ایم در مقابل دشمنان و بدخواهان ایستادگی نمائیم.

وی گفت: امروز سرداران شجاع ایرانی مورد افتخار بسیاری از کشورهای اسلامی هستند همچنین رشادت های سرداران و فرماندهان نیروهای مسلح موجب مباهات و افتخار است.

تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) اظهار داشت: امید است با پیروی از ولایت فقیه و با فرماندهی رهبر معظم انقلاب و رشادت ها و جان فشانی های نیروهای مسلح و همچنین با تکیه بر ملت انقلابی زمینه ظهور ولی عصر(عج) را فراهم آوریم.

وی تاکید کرد: دشمنان از رشد و پیشرفت نیروهای مسلح در ایران بدون وابستگی به کشورهای دیگر هراسان و بیمناک هستند.

آیت الله سعیدی عنوان کرد: هیچ ابرقدرتی نمی تواند این توان و قدرت و اقتدار برگرفته از دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی را تضعیف کند چرا که انقلاب اسلامی ریشه در اعتقادات دینی و اسلامی دارد و متکی به مردم است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: