• سه شنبه ۲۶ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۳:۴۳
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 9610-1188-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

در جلسه اي به رياست استاندار قم:

ستاد استاني المپياد ورزش‎هاي همگاني تشكيل شد/ تاكيد صادقي بر افزايش اماكن ورزشي ويژه بانوان

ستاد استاني المپياد ورزشهاي همگاني استان قم در جلسه اي به رياست استاندار تشكيل شد.

به گزارش ایسنا منطقه قم، سيد مهدي صادقي استاندار قم در جلسه شوراي ورزش هماهنگي استان قم ضمن تسليت درگذشت تعدادي از هموطنان درسانحه ي دلخراش آتش سوزي كشتي ايراني در آب هاي چين، با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در سالگرد قيام نوزده دي اظهار داشت: وحدت و انسجام ملي به عنوان يكي از نيازهاي اساسي كشور مورد تاكيد مقام معظم رهبري در اين سخنراني بود.

استاندار قم در ادامه با اشاره به توجه مسئولان به زيرساخت هاي ورزشي و روند توسعه اي استان در اين بخش گفت: در راستاي ايجاد اماكن ورزشي، دولت و بخش خصوصي اقدامات بسيار خوبي را انجام داده اند.

وي با بيان اينكه در شرايط حاضر با كمبود اماكن ورزشي اختصاصي براي بانوان مواجه هستيم، گفت: بانوان حدود نيمي از جمعيت استان را تشكيل مي دهند و بايستي زمينه ي مشاركت بيش از پيش ايشان در فعاليت هاي ورزشي فراهم شود.

صادقي همچنين حضور جدي ادارات دولتي و بخش خصوصي در برگزاري المپيادهاي ورزشي و نيز مسابقات كشتي جام يادگار امام را خواستار شد و گفت: نسبت به سنوات گذشته از اعتبارات كمتري برخوردار هستيم، ولي با مشاركت و همراهي دستگاه هاي اجرايي مي توانيم ميزبان خوبي براي مسابقات ورزشي باشيم.

مدير كل ورزش و جوانان استان قم نيز با اشاره به برگزاري المپياد ورزش‌هاي همگاني در سراسر كشور توسط وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت:‌ اين مسابقات به مناسبت دهه ي مبارك فجر در 8 رشته ي ورزشي و در رده هاي سني مختلف برگزار خواهند شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: