• دوشنبه ۹ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۴
  • دسته بندی : علمي و آموزشي
  • کد خبر : 9611-886-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

/کمیته دانشجویی ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی/

دومین نشست کمیته دانشجویی ستاد دهه فجر استان برگزار شد

دومین نشست کمیته دانشجویی ستاد بزرگداشت دهه مبارک فجر استان قم با حضور اعضا، در جهاددانشگاهی قم برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، دومین نشست کمیته دانشجویی ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی استان قم در محل ستاد جهاددانشگاهی واحد قم برگزار شد.

دکتر محمد حیدری با اشاره به اهمیت برگزاری برنامه‎های قوی، مفهومی و همچنین با نشاط و با رعایت شئونات مرتبط به ایام فاطمیه در دانشگاه‎های استان گفت: امیدواریم با تجمیع برنامه‎های هدفمند و مفهومی ویژه قشر جوان پرسشگر و مطالبه گر دانشجویی کشور و استان قم، زمینه مناسبی جهت استفاده از ظرفیت فرهنگی این ایام ببریم.

رئیس جهاددانشگاهی واحد استان قم افزود: جهاددانشگاهی واحد استان قم آمادگی لازم را برای ارایه خدمات علمی، فرهنگی، رسانه‎ای و... خود در جهت توسعه و ارتقای فعالیت‎های دانشگاه‎های استان اعلام می‌دارد و در هر زمینه ای که دانشگاه ها اعلام نیاز کنند ورود خواهد کرد.

در ادامه علی حسینی سرپرست معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی واحد استان قم نیز در سخنانی با اشاره به ظرفیت‌های علمی، فرهنگی و آموزشی این مرکز در خدمت رسانی به دانشگاه‎های استان گفت: کمیته دانشجویی به ریاست جهاددانشگاهی تشکیل شده است و امسال نیز برنامه‎های مختلفی را در این ایام برگزار خواهد کرد؛ یکی از مهمترین آنها برگزاری مسابقه شعار انقلاب در راهپیمایی 22 بهمن است که به نفرات برتر نیز جوایزی اهدا می شود.

وی افزود: همچنین دو خبرگزاری ایسنا و ایکنا نیز در این ایام به ارایه گزارش‎هایی از برنامه‎های دانشگاه‎های استان اقدام خواهند کرد.

وی همچنین با اشاره به برگزاری مناظرات دانشجویی گفت: تیم های دانشگاهی می توانند تا 15 اسفندماه امسال با مراجعه به معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی واحد استان قم و یا تماس با شماره تلفن 32851493 در این برنامه علمی و فرهنگی شرکت کنند.

در ادامه معاونان و مدیران و کارشناسان فرهنگی دانشگاه‎های استان به ارایه برنامه‎های خود در ایام الله دهه فجر پرداختند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: