• چهارشنبه ۱۱ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-5514-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

استاندار قم:

طلیعه 40 سالگی انقلاب اسلامی نشانه بلوغ عقلی و سیاسی ملت ایران است

استاندار قم گفت: طلیعه 40 سالگی انقلاب اسلامی نشانه بلوغ عقلی و سیاسی ملت ایران و نقطه عطفی در تاریخ است.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، سید مهدی صادقی عصر امروز در جلسه شورای فرهنگ عمومی در تالار امام جواد(ع)  استانداری عنوان کرد: ایام الله دهه فجر را در پیش داریم و برنامه هایی از بعد فرهنگی و عملکردی در این دهه انجام می پذیرد.

استاندار قم افزود: این برنامه ها باید به گونه ای باشد که نقطه عطفی برای مراحل اجرایی و خدمت روزافزون گردد، خوشبختانه در این راستا برنامه های خوبی در دهه پیش بینی شده است.

وی اظهار داشت: در اجرای برنامه های دهه فجر باید مشارکت جدی از سوی همه دستگاههای اجرایی و دولتی و نیمه دولتی وجود داشته باشند.

صادقی بیان کرد: نقش مردم در این برنامه ها پررنگ است، مردم همواره پیشرو هستند و ما باید دنباله روی آن ها باشیم، البته به حکم وظیفه جایگاه حکومتی باید پیشتاز باشد.

وی تصریح کرد: همه مدیران در همه برنامه ها حضور خوبی داشته اند، اما باید این حضور موثر بهتر باشد چرا که نقطه عطف تاریخی را در پیش داریم.

استاندار قم اظهار داشت: طلیعه 40 سالگی انقلاب اسلامی نشانه بلوغ عقلی و سیاسی ملت ایران است از این رو همه باید در این طلیعه، بلوغ عقلی و سیاسی را در حرکتمان متبلور سازیم.

وی عنوان کرد: قطعا امسال راهپیمایی 22 بهمن ویژگی خاصی دارد چرا که دشمنان جمهوری اسلامی و انقلاب، پابرهنه به میدان آمده و اقداماتی را علیه ما انجام می دهند.

صادقی گفت:در چنین شرایطی این حضور با شکوه و وحدت آفرین و انسجامی که می تواند در همه اقشار باشد می تواند پاسخ دشمنان را بدهند.

وی خاطرنشان کرد: باید در جهت حفظ شعارهای محوری انقلاب تلاش کنیم و این شعارها را در امور پیش رو داشته باشیم و اهتمام ورزیم که از این مسیر خارج نشویم.

استاندار قم عنوان کرد: در طول انقلاب حضور با شکوه مردم در صحنه اثبات شده است دنیا بداند مردم پای انقلاب ایستاده اند و در پی رهبری و فرمایشات ایشان این راه را ادامه می دهند تا به سرمنزل مقصود برسانند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: