• چهارشنبه ۱۱ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۹
  • دسته بندی : فرهنگي و هنري
  • کد خبر : 9611-4387-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم:

حضور پر شور مردم همواره تجلی بخش برنامه‌های دهه فجر است

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم گفت: حضور پرشور مردم انقلابی و بصیر همواره تجلی بخش برنامه های دهه فجر است.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، نصرالله لطفی عصر امروز در جلسه شورای فرهنگ عمومی در تالار امام جواد(ع)  استانداری عنوان کرد: در برنامه های دهه فجر با تاکید بر مردمی بودن گام بر می داریم؛ خوشبختانه حضور پر شور مردم انقلابی و بصیر همواره تجلی بخش برنامه های دهه فجر است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم افزود: برنامه‌های دهه فجر از 12 بهمن همزمان با سالروز ورود تاریخی امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: فردا 5 شنبه با توجه به ساعت ورود امام خمینی(ره) در ساعت 9 و نیم برنامه ریزی هایی در جهت حضور مردم در بیت امام(ره) انجام شده است.

لطفی بیان کرد: برنامه آغازین دهه فجر در شبستان امام خمینی(ره) در حرم حضرت معصومه(س) برگزار خواهد شد و در ادامه مردم به سمت بیت امام (ره) در میدان روح الله راهی می شوند.

وی اظهار داشت: از 12 تا 22 هر روز یک نهاد و یا ارگان از 7 صبح برنامه هایی را در بیت امام دارند همچنین گلباران بیت و رژه موتورسواران از برنامه های دیگر در دهه فجر می باشد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم عنوان کرد: از سال قبل برنامه شامگاهی به طور زنده در معرفی بیت امام(ره) پخش می شود و این بیت تاریخی از شبکه های سراسری معرفی خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: بیت امام(ره) میدان روح الله واقع شده ولی چون تبلیغاتی صورت نگرفته همه از بیت ایشان در خمین یاد می کنند در حالی که زندگی و مبارزات امام در این بیت بوده و متاسفانه معرفی آن مغفول واقع شده است.

لطفی در مورد دیگر برنامه ها بیان کرد: 5 شنبه هفته بعد در گلزارهای شهدا و بخش های مختلف غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدا را خواهیم داشت و همه گلزارهای شهدا در سطح استان غبارروبی می شود.

وی افزود: و ۲۴ کمیته نیز برای برگزاری ویژه‌ برنامه‌های دهه فجر در استان قم تشکیل‌ شده است که امیدواریم حضور مسئولان را نیز در این برنامه ها به بهترین نحو داشته باشیم البته اداره کل اوقاف ورود تحسین برانگیزی در برنامه ها دارند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم عنوان کرد: محوری ترین برنامه در خیابان انقلاب به مدت 10 شب با حضور شخصیت های سیاسی و برجسته و با حرکت مردمی می باشد.

وی گفت: در سال جاری راهپیمایی 22 بهمن با حساسیت بیشتری همراه است و دشمنان به حضور مردمی چشم دوخته اند و باید در این مسیر شکست دشمن را رقم بزنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: