• شنبه ۱۴ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9611-2585-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری قم:

دانشگاه‎ها در تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی سهمی مهم دارند

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری قم گفت: دانشگاه‌ها در تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی در جامعه و آشنایی جوانان با این دستاوردها سهمی مهم دارند.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، احد جمالی امروز در نشست صميمی استاندار با روسای دانشگاه‌ها و مراكز علمی آموزشی در تالار امام جواد(ع) استانداری قم عنوان کرد: دانشگاه‌ها ظرفیتی مهم در تولید علم به شمار می روند و مدیران آینده کشور در دانشگاه‌ها تربیت می شوند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری قم افزود: در آستانه 40 سالگی انقلاب اسلامی شاهد گسیختگی نسلی هستیم که تبعات زیادی دارد.

وی تصریح کرد:دشمن امروز با بی اهمیت جلوه دادن دستاوردهای انقلاب و سیاه نمایی بذر تردید را در دل جوانان کاشته است.

جمالی اظهار داشت: دانشگاهها در تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی در جامعه و آشنایی جوانان با این دستاوردها سهمی مهم دارند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری قم خاطرنشان کرد: تعامل دانشگاه‌ها و دستگاه‌های اجرایی و مراکز صنعتی دارای آثار و برکات زیادی می باشد.

وی بیان کرد: مدیران دانشگاه‌های استان به عنوان نخبگان جامعه باید به دستگاه‌های اجرایی کمک کنند؛ بهترین راه خروج از دیوان سالاری اداری همان بیان نظرات توسط مدیران دانشگاهی می باشد.

جمالی گفت: تشکیل هیأت‌ های اندیشه ورز در دانشگاه‌های استان می تواند تعامل میان دانشگاهها و واحدهای صنعتی را تداوم بخشد.

وی ادامه داد: بر این اساس باید سند آمایش آموزش عالی استان قم بازنگری شود همچنین در راستای تعامل بیشتر دانشگاه و صنعت به تازگی دفتر ارتباط صنعت با دانشگاه در شهرک صنعتی شکوهیه ایجاد شده است تا مشکلات کاهش یابد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری قم عنوان کرد: همچنین باید به شناسایی بازار کار پرداخت و از حضور بالنده نخبگان بهره گرفت.

وی اظهار داشت: مهمترین سرمایه های هر کشوری نیروی انسانی است که توسط دانشگاه ها تربیت می شوند از این رو باید توجه ویژه ای به این سرمایه ها شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: