• یکشنبه ۱۵ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۰:۳۸
  • دسته بندی : علمي و آموزشي
  • کد خبر : 9611-1486-5
  • خبرنگار : 57005
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

پویش انقلاب در قاب خاطرات برگزار می‏شود

رئیس اداره فرهنگ سازی فضای مجازی مرکز مدیریت حوزه‌های علیمه خواهران عنوان کرد: با مشارکت طلاب خواهر سراسر کشور، پویش انقلاب در قاب خاطرات همزمان با ایام الله دهه فجر در فضای مجازی برگزار می‏شود.

به گزارش ایسنا منطقه قم، محمدتقی جلیلی ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر گفت: گرامیداشت انقلاب شکوهمند اسلامی وظیفه ای همگانی است؛ برآنیم تا با مشارکت خواهران طلبه ضمن انتشار گسترده خاطرات انقلاب در فضای مجازی، یاد و خاطره جانفشانی و ازخودگذشتگی شهدای سرافراز انقلاب اسلامی را زنده کرده تا به این واسطه فراموش نکنیم که این موهبت الهی چگونه به دست ما رسیده است.

رئیس اداره فرهنگ سازی فضای مجازی حوزه های علیمه خواهران گفت: در همین راستا #انقلاب_در_قاب_خاطرات به عنوان سرفصلی تعریف شده است تا همه شرکت کنندگان در این پویش مطالب خود را با این عنوان منتشر نمایند.

وی افزود: برای این پویش دو محور خاطرات انقلاب و تصاویر انقلاب پیش بینی شده است؛ خاطرات انقلاب شامل خاطره‌ای از دوران انقلاب، به نقل از یک فرد(بستگان، اساتید، دوستان و آشنایان و...) به قلم خواهر طلبه و انتشار آن در فضای مجازی می شود.

جلیلی افزود: محور دوم تصاویر انقلاب است که شامل انتشار تصویر بستگان یا آشنایان خواهران طلبه که در به ثمر رساندن انقلاب اسلامی حضور داشته و یا به شهادت رسیده اند، همراه با چند سطر توضیح به قلم خواهر طلبه می شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: سه خاطره برتر، که بیشترین بازنشر در فضای مجازی را به خود اختصاص دهند در سایت #طلبه_نوشت منتشر خواهند شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: