• سه شنبه ۱۷ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۴
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9611-2885-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : گفتگو

/کمیته دانشجویی ستاد گرامیداشت دهه فجر/

انقلاب اسلامی پیامی با ماهیت فرهنگی، دینی و معنوی به جهان صادر کرد

رئیس دانشگاه پیام نور استان قم گفت: انقلاب اسلامی ایران پیامی با ماهیت فرهنگی و مبتنی بر اندیشه دینی و معنوی به جهان و به ویژه کشورهای آزادی خواه صادر کرد.

محمدعلی حسینی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه قم، با گرامیداشت ایام الله دهه فجر عنوان کرد: دهه فجر تجلی میثاق امت اسلامی با آرمان های امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران است.

رئیس دانشگاه پیام نور استان قم افزود: انقلاب اسلامی ایران پیامی با ماهیت فرهنگی و مبتنی بر اندیشه دینی و معنوی به جهان و به ویژه کشورهای آزادی خواه صادر کرد.

وی اظهار داشت:همه ما به ویژه قشر دانشجو و فرهیخته رسالت عظیمی در تداوم حفظ آرمان های امام خمینی(ره) و انقلاب اسلامی دارند.

حسینی بیان کرد: انقلاب شکوهمند اسلامی ایران دارای دستاوردهای بزرگی در عرصه های مختلف است که باید در جهت صیانت از این دستاوردها تلاش کرد.

وی تصریح کرد: امام(ره) نهضتی را در ایران پایه ریزی کرد که پس از سالها همچنان با اقتدار باقی مانده است و با رهنمون های رهبری و ولایت مداری ملت ایران تداوم خواهد داشت.

رئیس دانشگاه پیام نور استان قم خاطرنشان کرد: در طول سال ها ملت شریف ایران همچون روزهای آغازین نهضت به آرمان امام راحل(ره) و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی وفادار مانده اند و این مسیر را ادامه می دهند.

وی گفت: امروز به برکت دستاوردهای علمی و فرهنگی انقلاب دانشجویان و فرهیختگان همچون آحاد مردم با بهره گیری از منویات مقام معظم رهبری در سنگر مرجعیت علمی ایران اسلامی ثابت قدم و استوار هستند.

حسینی عنوان کرد: طلیعه فجر انقلاب زمینه ساز تحقق شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی بود؛ ملت ایران همچنان پایبند به آرمان‌های انقلاب اسلامی هستند و هر جا لازم باشد با ایمان و اراده خود در صحنه حضور می یابند.

وی بیان کرد: دهه ی فجر فرصت بسیار مناسبی در جهت تبیین اهداف و ارزش های انقلاب اسلامی و بازگویی آن برای نسل امروز است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: