• سه شنبه ۱۷ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9611-984-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

رئیس شورای اسلامی شهر قم:

شورای اسلامی قم در حمایت از مردم بنای افزایش عوارض شهرداری را ندارد

رئیس شورای اسلامی شهر قم گفت: شورای اسلامی قم در حمایت از مردم، بنای افزایش عوارض شهرداری را ندارد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، عبدالله جلالی شامگاه دوشنبه در سی و دومین جلسه علنی و رسمی شورای اسلامی شهر قم با گرامیداشت ایام الله دهه فجر عنوان کرد: انقلاب شکوهمند اسلامی با همه موانع و مشکلات در جهت تحقق اهداف متعالی حرکت کرده است.

رئیس شورای اسلامی شهر قم افزود: ما امیدواریم با حرکت در مسیر ارزش های دینی و احیای فرهنگ اهل بیت(ع) در صیانت از انقلاب موفق باشیم.

وی همچنین با گرامیداشت روز نیروی هوایی عنوان کرد: نیروی هوایی و ارتش در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی ایران نقش مهم و چشمگیری داشت.

رئیس شورای اسلامی شهر قم خاطرنشان کرد: نیروی هوایی جزء نخستین گروه‌هایی بودند که با امام بیعت کردند در این راستا یاد و خاطره همه شهدای نیروی هوایی را گرامی می داریم.

وی در ادامه در مورد مصوبه تغییر عوارض و قیمت‌های منطقه‌ای قم بیان کرد: هیات تطبیق مصوبات شورای شهر قم با این مصوبه به مخالفت پرداخت؛ طبق سیاست شورای اسلامی قم در حمایت از مردم بنای افزایش عوارض شهرداری را ندارد.

وی اظهار داشت: در این باره به هیات تطبیق نیز اعلام شد تا مانع از افزایش عوارض شویم، حتی اگر قیمت منطقه‌ای نیز برخلاف نظر شورا افزایش یابد ما در جهت اصلاح قیمت ها به منظور خدمت بیشتر به مردم تلاش می کنیم.

رئیس شورای اسلامی شهر قم با تاکید بر اینکه قیمت منطقه ای شهر قم در سال ۹۷ افزایش نمی یابد بیان کرد: در هفته گذشته لوایح تخصصی در کمیسیون های شورا مورد بررسی دقیقی قرار گرفت و مسیری را برای کمیسیون ها در بررسی لوایح تعریف و ابلاغ کرده ایم.

وی در ادامه اظهار داشت: همکاری خوبی در بررسی بودجه بین شورا، شهرداری و سازمان های تابعه وجود دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: