• سه شنبه ۱۷ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۵
  • دسته بندی : علمي و آموزشي
  • کد خبر : 9611-2186-5
  • خبرنگار : 57005
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

/کمیته دانشجویی ستاد گرامیداشت دهه فجر/

ارائه خدمات دندانپزشکی به 240 بیمار در قالب اردوی جهادی

طی سه روز اردوی جهادی دندانپزشکی به مناسبت ایام الله دهه فجر، روزانه 80 نفر خدمات دندانپزشکی دریافت کردند؛ این خدمات با حضور 13 درمانگر جهادی و 15 دستیار انجام شد.

محمدرضا استاد شریف، در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قم، با اشاره به اردوی جهادی سه روزه با محوریت ارائه خدمات دندانپزشکی عنوان کرد: اردوی سه روزه دندانپزشکی از 14 تا 16 بهمن ماه با ارائه خدمات رایگان در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی قم به انجام رسید.

مسئول گروه جهادی سفیران سلامت دانشگاه علوم پزشکی قم افزود: طی دو روز ویزیت، بیماران در مناطق محروم اطراف شهر شناسایی شدند که با دعوت آنها به دانشکده دندانپزشکی خدمات قابل ارائه انجام شد.

مسئول گروه جهادی سفیران سلامت دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به هماهنگی برای اجرای این طرح گفت: ابتدا در پایگاه بسیج مناطق اطلاع رسانی انجام شد و خانواده های محروم که نیاز به خدمات دندانپزشکی داشتند، شناسایی و پرونده برای آنها تشکیل شد تا این طرح به صورت رایگان برای این افراد انجام شود.

وی افزود: در این طرح، روزانه 80 نفر درمان شدند؛ این خدمات با حضور 13 درمانگر جهادی و 15 دستیار انجام شد.

مسئول گروه جهادی سفیران سلامت ادامه داد: ازآنجا که هزینه خدمات دندانپزشکی بالاست، این نوع خدمات باعث کم شدن هزینه خانوار محروم میشود و این طرح در نوع اجرا خود یعنی انجام کار در دانشکده کم نظیر است؛ با این شیوه توانستیم بوسیله 13 یونیت دندانپزشکی خدمات را در حد گسترده و مطلوب ارائه کنیم.

وی در پایان گفت: این طرح که در بین دو ترم دانشگاه انجام گرفته، برای عید نوروز و تابستان نیز در مناطق محروم دنبال خواهد شد.

گفتنی است، طرح اردوی جهادی سه روزه دندانپزشکی از طرف بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم و با همکاری دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی قم به مناسبت ایام الله دهه فجر اجرا شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: