• شنبه ۲۱ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۳
  • دسته بندی : فرهنگي و هنري
  • کد خبر : 9611-7287-5
  • خبرنگار : 57005
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

/کمیته دانشجویی ستاد گرامیداشت دهه فجر/

برگزاری دومین جشنواره پرچم در قم


رئیس اداره فرهنگی هنری  سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم از برگزاری دومین جشنواره استانی پرچم در رشته نقاشی  ویژه دانش آموزان خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه قم، محمد رضا سعید تهرانی با بیان اینکه این جشنواره در سطح مدارس ابتدایی استان برگزار خواهد شد، اظهار داشت: فراخوان دریافت آثار این جشنواره از روز چهارشنبه 18 بهمن ماه در سطح مدارس ابتدایی استان آغاز شده است.

 وی با تأکید بر نقش وحدت بخش پرچم در ایجاد همبستگی و یک دلی، پرچم را به عنوان مهمترین نشان ملی کشور دانست و افزود: در این جشنواره سعی شده است به منظور تقویت ملی و فرهنگی، بخش کودکان و نوجوانان در آن قرار گیرد.

دبیر دومین دوره جشنواره پرچم در ادامه  با اشاره  جوایز پیش بینی شده دومین جشنواره پرچم اظهار داشت: در این دوره از جشنواره به 250 نفر از دانش آموزان که آثار آنها از طریق داوری آثاری برتر شناخته شود، جوایز نقدی به همراه لوح سپاس اهداء خواهد شد.

 رئیس اداره فرهنگی هنری  سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم در پایان با اشاره به اینکه این جشنواره با معاونت پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش پرورش استان در حال برگزاری می باشد، خاطر نشان کرد: باید از تمام ظرفیت های هنری در زمینه انتقال مفاهیم ارزشی به نسل های جوان و نوجوانان استفاده لازم صورت پذیرد که امیدواریم با همکاری سایر دستگاه های استان این مهم محقق گردد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: