• یکشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۰
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9611-6685-5
  • خبرنگار : 57005
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

/حضور هوشمندانه، حمایت قاطعانه/

امیرآبادی: حضور مردم تماشایی و مثال زدنی بود

   نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حضور مردم در راهپیمایی 22بهمن تماشایی و مثال زدنی بود، گفت: مردم با مسئولین عقد اخوت نبسته اند و اگر بدانند مسئولی برایشان کار نمی کند حتما او را کنار می‌گذارند، اما هیچ‌گاه انقلاب و نظامشان را رها نمی کنند.

احمد امیرآبادی فراهانی در حاشیه حضور در راهپیمایی 22 بهمن در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قم، عنوان کرد: امروز مردم ثابت کردند که پشتیبان انقلاب و نظام هستند؛ هر زمان که خطر احساس شده است مردم به میدان می آیند و امروز حضوری انصافا تماشایی را شاهد هستیم.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هر ساله مردم برای جشن پیروزی انقلابشان حاضر می شوند، ادامه داد: در راهپیمایی امسال علاوه بر آن جشن پیروزی، به دلیل اتفاقاتی که در ماه گذشته رخ داد، مردم امده اند بگویند ما انقلاب، نظام و کشورمان را دوست داریم.

وی افزود: البته مردم گلایه دارند، مردم با مسئولین عقد اخوت نبسته اند و اگر بدانند مسئولی برایشان کار نمی کند حتما او را کنار می‌گذارند، اما هیچ‌گاه انقلاب و نظامشان را رها نمی کنند چراکه کشور و انقلابشان را دوست دارند.

امیرآبادی با بیان اینکه حضور امروز مردم واقعا مثال زدنی بود، گفت: مردم همواره در پیچ های خطرناک انقلاب که احساس خطر کرده اند در میدان حاضر شده اند و امروز نیز یکی از آن روزهاست.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: