• شنبه ۵ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۸
  • دسته بندی : فرهنگي و هنري
  • کد خبر : 9612-1387-5
  • خبرنگار : 57005
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

ارائه 1میلیارد و 350 میلیون تومان بن در سیزدهمین نمایشگاه کتاب قم


رئیس اداره فرهنگ و ارشاد استان قم عنوان کرد: 1 میلیارد و 350 میلیون تومان بن خرید در سیزدهمین نمایشگاه کتاب استان قم در نظر گرفته شده است، که تا پایان هفته گذشته 1 میلیارد تومان آن توزیع شده که نشان از استقبال بالا از نمایشگاه دارد.

 سید موسی حسینی کاشانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قم، در خصوص سطح برنامه‌های سیزدهمین نمایشگاه کتاب استان قم گفت: سطح نمایشگاه کتاب امسال با توجه به مجموعه‌ی کاری که انجام شده، در قم بی سابقه بوده است و به لحاظ کمی و کیفی بالاتر از سال گذشته است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد استان قم ادامه داد: امسال برای نخستین بار در قم نمایشگاه کتاب دین با حضور 10 کشور خارجی با 22هزار عنوان کتاب در بخش عربی و 27 هزار و 500 عنوان در بخش کتاب دین داخلی برپا شده است، این رقم قابل توجهی است و گستردگی خوبی دارد.

وی افزود: همچنین در سیزدهمین نمایشگاه کتاب استان که شامل کتاب های عمومی و دانشگاهی است 30 هزار عنوان کتاب وجود دارد؛ که در مجموع دو نمایشگاه 82 هزار عنوان کتاب ارائه شده است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد استان قم در مورد برنامه های ویژه سیزدهمین نمایشگاه کتاب استان قم بیان کرد: بخش‌های "کودک" و "دفاع مقدس" از بخش‌های ویژه نمایشگاه امسال هستند که با استقبال خوبی همراه بوده است.

حسینی کاشانی ادامه داد: از دیگر برنامه های ویژه نمایشگاه امسال برگزاری 2نشست علمی درهرشب و در موضوعات مرتبط با دین است، این نشست‌ها باعث شده برنامه ها در شب با جذابیت و استقبال بالایی دنبال شود.

وی ویژگی دیگر این دوره از نمایشگاه را که برای تسهیل در دسترسی بازدیدکنندگان در نظر گرفته شده را حضور راهنمایانی با اطلاعات کامل کتاب های موجود در نمایشگاه عنوان کرد و گفت: بازدیدکنندگان می‌توانند با دادن اسم نویسنده، کتاب یا ناشر شماره غرفه کتاب مورد نظرشان را دریافت کنند.

سید موسی حسینی کاشانی در پایان گفت: مبلغ 1 میلیارد و 350 میلیون تومان بن خرید کتاب برای توزیع در سیزدهمین نمایشگاه کتاب استان قم در نظر گرفته شده است،  که 1 میلیارد آن توزیع شده و این نشان از استقبال خوب مردم دارد؛ امیدواریم بتوانیم در فرصت باقی مانده این سهم را افزایش دهیم تا پاسخ مناسبی به استقبال خوب مردم داده باشیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: