• سه شنبه ۸ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9612-884-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

بودجه ۳۳ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومانی سازمان آتش‌نشانی قم تصویب شد

در سی و پنجمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم با اکثریت آرای اعضاء بودجه ۳۳ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومانی سازمان آتش‌نشانی  و خدمات ایمنی قم در سال 97 تصویب شد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، مجید اخوان رئیس کمیسیون بودجه و برنامه شورای اسلامی شهر قم دوشنبه در جلسه شورا عنوان کرد: بودجه سال 97 سازمان آتش‌نشانی  و خدمات ایمنی قم با بررسی های مجدد در جلسات مصوب شد.

وی تصریح کرد: این بودجه در ابتدای امر مبلغ ۳۵ میلیارد  و  ۱۰۰ میلیون تومان به پیشنهاد سازمان ارجاع داده شد که پس از بررسی های کمیسیون به مبلغ ۳۳ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان کاهش یافت.

رئیس کمیسیون بودجه و برنامه شورای اسلامی شهر قم خاطرنشان کرد: اعضای کمیسیون با بررسی لازم برخی از اعتبارات را حذف و تعدیل کردند.

وی پیرامون اخذ مجوز اصلاحیه بودجه سال 96 سازمان میادین و میوه و تره‌بار شهرداری قم نیز اظهار کرد: بررسی های لازم و تعامل خوبی پیرامون لایحه انجام گرفت که در نهایت اصلاحیه بودجه سازمان به 15 میلیارد و 700 میلیون تومان کاهش یافت.

اخوان در خصوص مجوز تفویض اختیار انجام امور به معاون فنی و عمرانی و معاونت مالی و اقتصادی شهرداری قم نیز توضیح داد: در این باره پیشنهاداتی به شورا ارائه گردید که در نهایت انجام معاملات تا 4 میلیارد تومان توسط معاونین به موجب تفویض اختیارات مصوب شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: