• چهارشنبه ۹ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9612-1284-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی:

راهکارهای عملیاتی، زمینه‌ساز تحقق اقتصاد مقاومتی است

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: راهکارهای عملیاتی و سیاست های راهبردی زمینه ساز تحقق اقتصاد مقاومتی است.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، احمد امیرآبادی فراهانی ظهر امروز در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان قم در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداری عنوان کرد: در جهت اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی همه دستگاههای اجرایی و مدیران باید مشارکت داشته باشند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی افزود: راهکارهای عملیاتی و سیاست های راهبردی زمینه ساز تحقق اقتصاد مقاومتی است.

وی تصریح کرد: یکی از نیازهای مهم در جهت فعالیت‌های تولیدی و اشتغال زایی دسترسی به منابع و امکانات است که در این راستا باید اهتمام ویژه ای در تامین منابع صورت پذیرد.

امیرآبادی فراهانی خاطرنشان کرد: برآنیم با پیگیری‌های لازم تا سال 98 تمامی مناطق شهری و روستایی و صنعتی از نعمت گاز برخوردار شوند تا در هزینه ها نیز صرفه جویی شود.

وی بیان کرد: تدابیر لازم در جهت جلوگیری از انشعابات گاز غیر مجاز نیز امری ضروری است تا بتوان بخشی از مشکلات در این زمینه را رفع کرد.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به برخی از پروژه های دردست اقدام گفت: یکی از این پروژه ها انتقال گاز به منطقه دامشهر قم است.

وی تصریح کرد: با انتقال گاز به این منطقه دامداران و تولیدکنندگان در هزینه خرید نفت سفید صرفه جویی کرده و ایمنی منطقه در جلوگیری از آتش سوزی افزایش یافت.

امیرآبادی فراهانی یادآور شد: همچنین انتقال گاز به شهرک صنعتی الغدیر یکی از برنامه های مهم در تقویت صنعت و کاهش هزینه ها می باشد.

وی بیان کرد: با توجه به مشکلاتی که در روند اجرای پروژه‌های مسکن مهر وجود داشت در طول یک ماه گذشته در راستای رفع مشکلات و تعیین تکلیف تعاونی ها فعالیت های خوبی را شاهد بوده ایم.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: امید است با رفع موانع در صنعت و تولید و اشتغال و ایجاد زیرساختهای لازم بتوانیم شاهد رشد و شکوفایی اقتصادی باشیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: