• چهارشنبه ۱۶ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9612-1584-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم عنوان کرد:

ذخیره 450تن گوشت مرغ برای توزیع در ایام نوروز/نظارت مستمر بر قیمت،کیفیت و نحوه توزیع اقلام

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم گفت: نظارت بر قیمت، کیفیت و نحوه توزیع اقلام در قم در ایام عید مستمر و دقیق است.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، مهرداد غضنفری امروز در جلسه کارگروه تنظیم بازار و تأمین ارزاق که در سالن جلسات معاونت توسعه استانداری قم برگزار شد نظارت بر اصناف را راهگشای جلوگیری از تخلفات دانست و عنوان کرد: خوشبختانه تاکنون نظارت‌های انجام شده بازدارنده بوده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم افزود: نظارت بر قیمت، کیفیت و نحوه توزیع اقلام در قم در ایام عید مستمر و دقیق است.

وی اظهار داشت: این نظارت‌ها در طول سال وجود دارد اما در آستانه عید نوروز نظارت های ویژه ای بر بازار و تامین کالاهای اساسی در حال انجام است و با واحدهای متخلف نیز برخورد می شود.

غضنفری تصریح کرد: همدلی و هم‌افزایی دستگاه‌های اجرایی و تعامل مسئولان در قم موجب پیشرفت و تعالی امور و خدمت رسانی بهتر می شود.

وی بیان کرد: تلاش های خوبی در تامین ارزاق و رفع نیاز شهروندان صورت گرفته است و آمادگی کامل در استقبال از سال نو وجود دارد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم خاطرنشان کرد: در سال جاری روند خدمت رسانی نسبت به سال قبل بهتر شده و تمهیداتی نیز در دست اجراست تا کمبودی در این ایام احساس نشود.

وی گفت: برخی از اصناف در این ایام به طور ویژه ای به توزیع اقلام می پردازند و نظارت های کافی در این باره وجود دارد.

غضنفری افزود: کارگروه تنظیم بازار در طول سال فعالیت دارد و در آستانه نوروز فعالیت‌ها و خدمات خود را توسعه می دهد و در این خصوص تنظیم بازار در تامین اقلام مورد نیاز مردم مقطعی و زودگذر نیست.

وی تصریح کرد: در روزهای پایانی اسفندماه زائران و مسافران حضوری گسترده در قم دارند و باید نیازهای آنان را مورد توجه قرار داد؛ با تدابیر لازم می توان مشکلات احتمالی در تنظیم بازار را رفع کرد.

وی گفت: در ایام نوروز مرخصی مدیران لغو شده است تا بتوان با اقدامات لازم دغدغه ها را از میان برد و خدمات بهتری به شهروندان و زائران ارائه کرد.

غضنفری در مورد برپایی نمایشگاههای بهاره نیز اظهار داشت: تا روز جمعه وضعیت برپایی نمایشگاههای بهاره و یا عدم برپایی آن مشخص می شود.

وی در حاشیه این جلسه نیز عنوان کرد: 518 تن پرتقال شمال، 350 تن سیب سرخ سمیرم، 450 تن گوشت مرغ و 20 تن گوشت قرمز برای توزیع در ایام نوروز 97 در قم ذخیره سازی شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: