• پنجشنبه ۱۷ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۱
  • دسته بندی : فرهنگي و هنري
  • کد خبر : 9612-6987-5
  • خبرنگار : 57005
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

اعلام آمادگی معاونت فرهنگی مسجد جمکران برای مشارکت در جشنواره ملی مهدویت


معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران آمادگی آن مرکز برای حضور فعال در جشنواره ملی "مهدویت" و همچنین مشارکت فعال جهاد درجشنواره "منجی" را اعلام کرد.

به گزارش ایسنا منطقه قم، علی حسینی سرپرست معاونت فرهنگی و امیر حسین استقلال معاون پشتبیانی جهادددانشگاهی واحد استان قم امروز با حضور در مدیریت مرکز مقدس جمکران با ابراهیم صدوقی معاون فرهنگی این مسجد شریف دیدار و گفت وگو کردند.

در ابتدای این دیدار، حسینی با اشاره به ظرفیت‌های مختلف جهاددانشگاهی در عرصه‎های علمی، آموزشی، تحقیقاتی، درمانی، فرهنگی، نظرسنجی و... به تشریح امکانات و ظرفیت‌های همکاری این دو نهاد علمی و معنوی کشور پرداخت.

وی در ادامه با اشاره به برگزاری جشنواره ملی مهدویت به همت جهاددانشگاهی واحد استان قم خواستار ارایه ظرفیت ها و مشارکت مسجد مقدس جمکران در برگزاری این جشنواره شد.

ابراهیم صدوقی معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران با اشاره به ظرفیت‌های مثبت و مهم جهاددانشگاهی استان قم در زمینه دانشجویی و فرهنگی بر لزوم مشارکت جدی این واحد در فعالیت‌های ملی این مسجد در زمینه رشد و توسعه فرهنگ مهدویت تاکید شد.

در ادامه دو طرف به ارایه ظرفیت‌های مشترک برای همکاری و ایجاد یک جریان مثبت فرهنگی و مذهبی در حوزه ملی و دانشجویی در زمینه مهدویت شدند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: