• دوشنبه ۲۱ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-7914-5
  • خبرنگار : 839601
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

استاندار قم:

وضعیت محله اسماعیل‌آباد باید به صورت اورژانسی رسیدگی شود

استاندار قم با بیان اینکه محله اسماعیل‌آباد یک تکه ناچسب برای استان قم است، عنوان کرد: مسائل این محله باید هرچه زودتر و به صورت اورژانسی رسیدگی شود.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، مهدی صادقی امروز در جلسه ستاد بازآفرینی شهری در استانداری قم اظهار داشت: مسئله واگذاری زمین‌های ۳۲ و ۴۸هکتاری به صورت معطل مانده بود که امروز معاون وزیر راه و شهرسازی، قول واگذاری این قطعه زمین ها به استان را دادند که مقدمات مستندسازی تا سه ماهه سال آینده انجام خواهد شد تا این موضوع تعیین تکلیف شود.

وی افزود: داشتن طرح جامع اقدام مشترک در خصوص بازآفرینی شهری، درآینده بلند مدت، نقشه راه استان را نشان می‌دهد وباعث کاهش مشکلات احتمالی می‌شود. 

استاندار قم عنوان کرد: محله اسماعیل آباد یک تکه ناچسب برای استان است که ازنظر فرهنگی، اقتصادی، امنیتی و اجتماعی معضلات زیادی را دارد و باید هرچه زودتر این محله که مسائل آن روز به روز در حال افزایش است، به صورت اورژانسی تعیین تکلیف شود.

وی تصریح کرد: در خصوص قرار گرفتن 315هکتار از اراضی قم جزء بافت تاریخی میتوان به صورت منطقی اعتراض کرد و این مسئله باید مورد توجه قرار بگیرد.
 
وی بیان کرد: از حضور معاون وزیر راه شهرسازی در این جلسه بسیار تشکر می‌کنیم و امیدواریم حمایت های بیشتری از استان صورت بگیرد و به پرداخت اعتبارات به صورت نقدی و اوراق مشارکت توجه بیشتری داشته باشند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: