• دوشنبه ۲۱ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9612-1984-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

استاندار قم:

در جهت تک رقمی شدن نرخ بیکاری سند جامع اشتغال قم تدوین شود/تعداد نمایندگان قم به چهار نماینده افزایش خواهد یافت

استاندار قم گفت: در جهت تک رقمی شدن نرخ بیکاری باید سند جامع اشتغال استان قم در سال 97 تدوین شود.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، سید مهدی صادقی عصر امروز در هشتمین نشست شورای اداری استان قم در تالار معصومیه با تاکید بر اهمیت اشتغال عنوان کرد: در جهت یک رقمی شدن نرخ بیکاری باید سند جامع اشتغال استان قم در سال 97 تدوین شودY در این زمینه امیدواریم با هماهنگی های لازم وضعیت اشتغال ساماندهی گردد.

استاندار قم افزود: برای مطالبات دستگاه‌های اجرایی تعیین تکلیف صورت گیرد ضمن اینکه مطالبات پیمانکاران در قراردادهایی که با دستگاهها دارند نیز مورد توجه باشد.

وی همچنین اظهار داشت: در حال حاضر وضعیت پوشش کارکنان و کارمندان ادارات مناسب است اما باید تلاش کرد برخی از موارد خاص که گزارش می شود نیز رفع گردد.

صادقی با اشاره به زائرپذیری قم نیز بیان کرد: همه ظرفیت‌ها در جهت خدمت به مسافران مورد استفاده قرار گیرد و با هم‌افزایی بسترهای لازم برای زائرپذیری ایجاد شود، در این ارتباط ستاد تسهیلات زائرین نوروزی استان قم در جهت جلب رضایت زائران کمیته هایی را تشکیل داده و برنامه هایی را دنبال می کند.

وی با گرامیداشت 22 اسفند روز شهید خاطرنشان کرد: ما بایاید قدردان خون شهیدا باشیم چرا که پیشرفت و تعالی را مرهون خون پاک شهیدان هستیم.

استاندار قم عنوان کرد: با تلاش نمایندگان مردم قم در دور بعدی انتخابات مجلس، تعداد نمایندگان قم از سه نماینده به چهار نماینده افزایش خواهد یافت.

وی پیرامون راهیان نور گفت: سپاه امام علی بن‌ابیطالب(ع) در جهت اعزام کاروان ها به این سفر معنوی اهتمام جدی دارد.

صادقی در ادامه بیان کرد: مدیران باید پاسخگوی مردم باشند و در جهت انجام رسالت خود اخلاق و عدالت را در پیش گیرند و همواره به یاد مرگ باشند.

وی اظهار داشت: برخی از موضوعات مهم نیز همچون مدیریت بهینه منابع در مصارف و دغدغه های محیط زیست و کم آبی باید به طور جدی پیگیری شود.

استاندار قم تاکید کرد: در تحقق امنیت اجتماعی دارای رسالت سنگینی هستیم و باید به طور مستمر و جدی با پاسخگوئی به مطالبات مردمی و ارتقای سطح رضایت مردم، امنیت اجتماعی را توسعه بخشیم.

وی در پایان بیان کرد: پاسخگوئی مدیران به مردم گاهی مهم در حفظ حقوق شهروندی است و باید رضایت مردم به دست آید.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: