• دوشنبه ۲۱ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9612-2084-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار قم خبر داد:

جذب 98 درصد از تسهیلات رونق تولید در قم به میزان 490 میلیارد تومان

معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار قم گفت: از سهم 500 میلیارد تومانی، 98 درصد از تسهیلات رونق تولید در قم به میزان 490 میلیارد تومان جذب شد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، مهراد غضنفری امرایی عصر امروز در هشتمین نشست شورای اداری استان قم در تالار معصومیه با تاکید بر تحقق اقتصاد مقاومتی عنوان کرد: تولید، اشتغال و سرمایه گذاری از مولفه های مهم در تحقق اقتصاد مقاومتی است.

معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار قم افزود: از سهم 500 میلیارد تومانی، 98 درصد از تسهیلات رونق تولید در قم به میزان 490 میلیارد تومان جذب شد.

وی بیان کرد: با توجه به مطالبات رهبری در اقتصاد مقاومتی در حل مشکلات کشور رسالت سنگینی بر عهده ما قرار دارد.

غضنفری امرایی اظهار داشت: با توجه به محدودیت‌های مالی دولت و همچنین اهمیت واگذاری تصدی‌گری دولت باید در مسیر توسعه اقتصادی و جذب سرمایه گذار و حضور بخش خصوصی گام برداشت.

وی تصریح کرد: با توجه به اتمام سال جاری، یکی از رویکردهای مهم، تحقق برنامه‌ریزی‌های جامع در حوزه اقتصاد، اشتغال، تولید و سرمایه گذاری است.

معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار قم یادآور شد: برآنیم در سال 97 نیز در جهت عدالت و مردم گرایی و اقتصاد درون زا و بیرون گرا و همچنین عملکرد مدیران در شاخص هایی که وجود دارد بسیاری از برنامه ها را جامه عمل بپوشانیم.

وی خاطرنشان کرد: کاهش نرخ بیکاری و افزایش درآمد مردم و توسعه رفاه اجتماعی از جمله وظایف مهم مدیران در پاسخگوئی به مطالبات مردم است ضمن اینکه با مشخص شدن سهم بانک ها در سند اشتغال سال آینده امیدواریم وضعیت بهتری در تولید و اشتغال شاهد باشیم.

غضنفری امرایی یادآور شد: در کنار برنامه های اقتصادی و توفیق در این راه باید به پیوست های فرهنگی نیز توجه شود.

وی گفت: با توجه به زائرپذیری قم فعالیت های ستاد تسهیلات زائرین استان قم و کمیته پشتیبانی در روزهای پایانی سال توسعه یافته و در ایام عید تمهیدات زیادی در جهت رفاه شهروندان قمی و گردشگران اندیشیده شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: