• سه شنبه ۲۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-8914-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی استان قم:

در تعطیلات عید نگرانی جهت تأمین دارو و تجهیزات پزشکی در قم وجود ندارد

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی استان قم گفت: با توجه به تمهیدات اندیشیده شده در تعطیلات عید نگرانی جهت تأمین دارو و تجهیزات پزشکی در قم  وجود ندارد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، سید محمد میلانی عصر امروز در نشست خبری با اشاره به طرح نوروزی و نظارت های ویژه عنوان کرد: این طرح از اواخر اسفند سال جاری تا 18 فروردین ماه سال آینده تداوم دارد.

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی استان قم افزود: با توجه به تمهیدات اندیشیده شده در تعطیلات عید نگرانی جهت تأمین دارو و تجهیزات پزشکی وجود ندارد.

وی اظهار داشت:در این ایام به طور ویژه و مستمر قسمت‌های مختلف واحدهای پخش کننده و عرضه کننده مواد غذایی آرایشی، بهداشتی و عرضه کننده و ملزومات پزشکی مورد بازرسی و نظارت قرار می گیرند.

میلانی بیان کرد: البته اقدامات لازم از مدت ها قبل آغاز شده و به طور منسجم تری در حال پیگیری است تا با کمبودی مواجه نباشیم.

وی گفت: در صورتی که واحدی دچار تخلف باشد با آن برخورد قانونی صورت می گیرد
.
معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی استان قم بیان کرد: داروخانه‌های شبانه‌روزی و روزانه طبق نیاز استان و زائران و مسافران به توزیع اقلام مورد نیاز می پردازد.

وی افزود: کتابچه ای در قالب توصیه های غذایی و دارویی در ایام نوروز طراحی شده که در میان مسافران و زائران توزیع می گردد.

میلانی خاطرنشان کرد: بخشی از نظارت و بازرسی دانشگاه علوم پزشکی بر عهده معاونت غذا و دارو است و برآنیم ساماندهی مناسبی صورت بگیرد.

وی متذکر شد: برخی از واحدها در ایام تعطیلات مشغول ارائه خدمات مستقیم هستند اما در صورتی که ابهام و یا شکایتی .جود دارد مردم می توانند با شماره تماس های ۰۲۵-۳۶۱۶۲۶۴۴ و ۳۶۱۶۲۶۳۵ ارتباط برقرار کنند.

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی استان قم تصریح کرد: همچنین بخش آزمایشگاهی برای انجام آزمایش‌های کنترل کیفی غذا و دارو به صورت شبانه‌روزی در ایام تعطیلات به انجام وظیفه می پردازند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: