• سه شنبه ۲۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۹
  • دسته بندی : علمي و آموزشي
  • کد خبر : 9612-3486-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

معاون توسعه و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی قم خبر داد:

اخذ مجوز استخدام 150 نیروی پرستار در قم

معاون توسعه و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: در جهت تامین نیاز استان، مجوز استخدام 150 نیروی پرستار در قم را اخذ کرده ایم.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، علی اصغر اکرمی عصر امروز در نشست خبری در خصوص تامین نیرو عنوان کرد:دانشگاه علوم پزشکی قم در سال گذشته و جاری بالغ بر 2 هزار نیرو به کار گرفته است.

معاون توسعه و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی افزود: در این میان یک هزار تن پرستار می باشند؛ در جهت تامین نیاز استان، مجوز استخدام 150 نیروی پرستار در قم را اخذ کرده ایم که با تامین اعتبارات جذب می شوند.

اکرمی یادآور شد: در حال حاضر 2 ساختمان کلینیک ویژه هر یک با ۵ هزار و 600 مترمربع مساحت در بیمارستان های شهید بهشتی و فرقانی در حال ساخت می باشد.

وی گفت: این کلینیک ها بسیار مجهز و از ساختمان های پیشرفته در سطح کشور به شمار خواهند رفت این دو کلینیک در سه ماه نخست سال 97 راه اندازی می شود.

معاون توسعه و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی بیان کرد: در این دو کلینیک 35 پزشک متخصص در حوزه های مختلف به طور همزمان به ارائه خدمت می پردازند.

وی خاطرنشان کرد: همچنین به تازگی 9 خانه بهداشت در مراکز روستایی قم روند ساخت را آغاز کرده که در ابتدای سال آتی به بهره برداری می رسد.

اکرمی اظهار داشت: در جهت خصوصی سازی و ارائه خدمات گسترده برخی خدمات بیمارستانی به این بخش واگذار شده است؛ در این باره نخستین دستگاه سی تی اسکن و آزمایشگاه در بیمارستان فرقانی به بخش خصوصی واگذار شده است.

معاون توسعه و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی قم ادامه داد: همچنین بخش ام آر آی این بیمارستان نیز به زودی به بخش خصوصی واگذار می شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: