• چهارشنبه ۲۳ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-9314-5
  • خبرنگار : 57005
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

بازداشت 90 نفر در شب چهارشنبه آخر سال در قم

جانشین فرماندهی انتظامی استان گفت: در حوادث مرتبط با شب چهارشنبه آخر سال، 90 نفر در استان بازداشت شدند.

به گزارش ایسنا منطقه قم، سرهنگ "صیاد درویشی" اظهار داشت : این افراد به دلیل ایجاد مزاحمت برای مردم، آتش زدن لاستیک در وسط خیابان و برهم زدن نظم عمومی دستگیر و با توجه به شدت جرمی که مرتکب شدند تا پایان تعطیلات نوروز در بازداشت خواهند بود.
وی افزود: شب گذشته 1 هزار و 200 عدد مواد محترقه توسط پلیس کشف شد، که 200 عدد از این مواد، پرخطر بوده و در صورت استفاده می توانست خطرات جدی را ایجاد کند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان ادامه داد: همچنین 35 دستگاه خودرو در این رابطه توسط پلیس توقیف شد که تا پایان تعطیلات نوروز ترخیص نخواهد شد.

سرهنگ درویشی اضافه کرد: حوادث مربوط به شب گذشته نسبت به سال های قبل از نظر شدت و آسیب هایی که به وجود آمد کمتر بود و ما شاهد چالش جدی در مجموعه استان نبودیم.

مصدومیت 19 نفر در قم

وی افزود: شب گذشته 19 نفر در قم مصدوم شدند که 16 تن از آنان به صورت سرپایی مداوا و 3 نفر نیز در بیمارستان بستری شدند که مشکل آنان جدی نیست.

سرهنگ درویشی ادامه داد: با آمادگی پلیس و همراهی سایر نهادها و پشتیبانی میدانی دستگاه قضائی شب چهارشنبه آخر سال بدون چالش جدی در استان قم داشتیم، برخی رفتارهای ناهنجار انجام گرفت اما به دلیل حضور به موقع پلیس مشکل جدی ایجاد نشد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان بیان داشت: شب گذشته با توجه به افزایش 100 درصدی تماس با سامانه 110 در رابطه با مزاحمت افراد خاص در بخش های مختلف نسبت به سال قبل، با عملیات به هنگام پلیس اقدام های ناهنجار آنان، ناکام ماند.

سرهنگ درویشی خاطرنشان کرد: سال گذشته 77 نفر شامل 63 مرد و 14 زن در حوادث چهارشنبه آخر سال استان قم مصدوم که 33 نفر در محل حادثه درمان و 44 نفر دیگر به مراکز درمانی منتقل شدند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: