• سه شنبه ۱۴ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-3914-5
  • خبرنگار : 839601
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

اسکان بیش از 32000 خانوار در مدارس استان قم

مدیر کل آموزش و پرورش استان قم از اسکان بیش از 32000 خانوار در مدارس استان قم تا 13 فروردین ماه سال جاری خبر داد.
 
به گزارش ایسنا منطقه قم و به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش استان قم حمیدرضا شیخ الاسلام با ابراز خرسندی از پذیرش شایسته زائرین شهرکریمه اهل بیت(س) ومسجد مقدس جمکران گفت : آموزش و پرورش استان قم از ابتدای فعالیت های پذیرش مسافرین نوروزی تاصبحگاه روز 13 فروردین ماه جاری 32 هزار و 928  خانوار را پذیرش نموده است .

رئیس ستاد اسکان فرهنگیان آموزش وپرورش استان قم بابیان اینکه به لطف الهی وتوجهات ائمه معصومین علیهم السلام و به ویژه بانوی کرامت ومهربانی حضرت معصومه ( س) برنامه پذیرش به آرامی ودرفضایی مملو از نشاط معنوی برگزارگردیدگفت: نزدیک به 500 نفرعوامل اجرایی تا آخرین ساعات حضورمیهمانان، درستادهای اسکان فعالیت داشته وبا استفاده ازتمامی ظرفیت های ممکن درخدمت زائرین بودند.

وی بیان داشت: آموزش وپرورش استان قم از مجموع پذیرش شدگان، میزبان 5 هزار و 786 خانوار غیرفرهنگی بوده که این تعداد 20 هزارو 831  نفر مسافر را شامل می‌گردد.

شیخ الاسلام با اشاره به اینکه برنامه های اسکان فرهنگیان باید هرساله به صورت خاص و ویژه و درخور شأن این تلاشگران بی ادعا برگزار شود، افزود: سعی گردید بهترین فرصت ها را برای مسافرین فراهم آوریم که به لطف الهی این مهم میسرشد و مستندات آن نیز که شامل نظرسنجی ها و مصاحبه های مختلف می باشد، دردسترس است.

مدیرکل آموزش وپرورش استان اظهارداشت: ازمجموع مسافرین و زائرین استان های کشورکه به قم سفرکرده اند، بیشترین حضور از استان های آذربایجان شرقی و غربی، خراسان رضوی، آذربایجان غربی، مازندران واردبیل بوده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: