• چهارشنبه ۱۵ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-4114-5
  • خبرنگار : 57005
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

جاده پردیسان-کهک مسدود شد

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم گفت: جاده پردیسان کهک(ورجان) به دلیل اجرای عملیات عمرانی به مدت یک ماه مسدود است.

به گزارش ایسنا منطقه قم، به نقل از پایگاه خبری شهرداری، حمیدرضا عابدی خرسند با اشاره به آخرین وضعیت اجرای بلوار آیت‌الله بروجردی و اتصال این محور شریانی به پردیسان، اظهار کرد: در حال حاضر فاز اول و دوم این پروژه تا شهرک قدس در اختیار مردم بوده و فاز سوم آن نیز به طول 6 کیلومتر حدفاصل شهرک قدس تا پردیسان در حال اجرای زیرسازی و روسازی بتنی و آسفالت است.

وی با تاکید بر اینکه عمده‌ترین مساله در تکمیل پروژه آیت‌الله بروجردی و اتصال آن به پردیسان اصلاح هندسی محور پردیسان کهک است، خاطرنشان کرد: به همین منظور با توجه به اینکه این محور خارج از محدوده شهری بوده و باید بسترسازی لازم برای اتصال بلوار آیت‌الله بروجردی به محور پردیسان کهک انجام می‌شد، تصمیم بر انسداد مسیر و اجرای اصلاحات هندسی گرفته شد.

عابدی خرسند با تاکید بر اینکه به منظور اجرای اتصال محور آیت‌الله بروجردی به شهر پردیسان و جاده پردیسان کهک(ورجان)، این محور به مدت یکماه مسدود خواهد شد، افزود: شهروندان برای تردد به سمت مسیر کهک از محور جایگزین جاده لنگرود استفاده کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: