• شنبه ۱۸ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 971-384-5
  • خبرنگار : 57005
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

در طرح نظارتی ویژه نوروز97 صورت گرفت:

انجام بیش از 14000 بازرسی از واحدهای صنفی و خدماتی استان قم


 
رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان قم اظهار کرد: این سازمان از زمان آغاز طرح نظارتی ویژه نوروز97 تا پایان روز 13فروردین در مجموع 14 هزار و 380 مورد بازرسی از واحدهای صنفی و خدماتی بعمل آورده است. 

به گزارش ایسنا منطقه قم، محمود سیجانی با اشاره به شناسایی واحد های متخلف در اجرای این طرح افزود: تعداد 1054مورد تخلف مشاهده شده که با تشکیل 740 فقره پرونده، گزارش تخلفات صورت گرفته به تعزیرات حکومتی ارسال شده است. 

وی خاطر نشان کرد: از این مجموع تعداد 1361 مورد گزارش تخلف از ستاد خبری واصل شده و برای 323 مورد آن پرونده تشکیل شده است.

وی تصریح کرد: در این پرونده‌ها در مجموع بیش از 3 میلیارد و 236 میلیون و 465 هزار ریال تخلف مشاهده گردید که از عمده تخلفات کشف شده می توان به گرانفروشی، کم فروشی، تقلب، عرضه خارج از شبکه، عدم درج قیمت، عدم رعایت دستور العمل بهداشتی اشاره کرد.

رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان گفت: این تعداد بازرسی انجام شده و پرونده تشکیل شده در سطح استان در اجرای طرح نظارتی نوروز97 که از هفتم بهمن ماه سال 1396 آغاز شده و تا پایان فروردین ماه سال1397 ادامه خواهد داشت، انجام شده است.

وی در پایان یاد آور شد شهروندان گرامی می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف اعم از گرانفروشی، کم فروشی، عدم درج قیمت و نصب نرخ نامه، عدم صدور صورتحساب و .... از سوی واحد های صنفی، مراتب را  با شماره تلفن 124 سامانه ستاد خبری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گزارش نمایند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: