• دوشنبه ۲۰ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 971-1085-5
  • خبرنگار : 57005
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

معاون هماهنگي امور زائرین استانداری قم خواستار شد:


ضرورت ارائه برنامه‌های فاخر در هفته فرهنگی قم در لبنانمعاون هماهنگي امور زائرین استانداری قم با اشاره به برگزاري هفته فرهنگي و اقتصادي قم در لبنان، خواستار ارائه برنامه هاي فاخر و شايسته نام قم در اين رويداد شد.

به گزارش ایسنا منطقه قم، یونس عالی پور معاون هماهنگي امور زائرین استانداری قم در هفتمین جلسه هماهنگی برگزاری هفته فرهنگی اقتصادي قم در لبنان که با حضور معاون سازمان فرهنگ و ارتباطات در سالن امام جواد(ع) استانداری برگزار شد، با اشاره به اهمیت این برنامه، اظهار کرد: ارائه برنامه های فاخر و جذاب، زمینه لازم برای تداوم فعالیت های فرهنگی قم در لبنان را فراهم خواهد كرد.

وی با تأكيد بر ظرفيت‌هاي فرهنگي كشور لبنان افزود: این رويداد سبقه و ماهيت فرهنگی داشته و جهت گیری آنها تنها با هدف توسعه مسائل فرهنگی می باشد.

عالی پور همچنین با اشاره به حضور فعال بخش های مختلف استان در این نمایشگاه، ادامه داد: دولت لبنان فضای مناسبی را برای برپایی این رویداد فرهنگی در نظر گرفته است.

همچنین معاون بين الملل سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در این جلسه اظهار کرد: با وجود تمام تبلیغات گسترده و زیادی که علیه کشور‌های اسلامی از جمله لبنان می‌شود، ظرفیت‌های بسیاری زیادی در این کشور در زمینه‌های هنری، فرهنگی، اقتصادی و دینی وجود دارد.

عباس خامه يار با بيان اين كه برای استفاده از ظرفیت‌های کشور لبنان نیازمند برنامه‌ریزی و هماهنگی دقیق هستیم، افزود: در حال حاضر به طور سالانه هزینه‌های زیادی صرف امور فرهنگی کشور‌های دیگر می‌شود که اين مسأله موجب ایجاد ظرفیت عظیم فرهنگی شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: